وضعیت شرکت های دانش بنیان بررسی می شود

باشگاه خبرنگاران جوان : سرپرست پارک علم و فناوری جهاد دانشگاهی کرمانشاه گفت: در آستانه سفرریاست جمهوری به استان نخستین کاروان دولت تدبیر و امید، وضعیت شرکت‌های دانش‌بنیان این استان را مورد بررسی قرار خواهد داد.
به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه؛معصومه خان احمدی  در نشست بررسی چالش‌ها و مشکلات شرکتهای دانش بنیان افزود:از ۵۳ شرکت دانش‌بنیان استان کرمانشاه، ۷۴ درصد تحت حمایت پارک علم و فناوری هستند.
وی ادامه داد:در این نشست ۵۳ شرکت دانش بنیان از استان حضور دارند که تعداد ۴۰ شرکت از پارک علم و فناوری کرمانشاه هستند و بقیه شرکتهای دانش بنیان متعلق به مرکز رشد دانشگاه رازی، شهرک صنعتی فرامان، شهرک صنعتی کرمانشاه، مرکز رشد دانشگاه علوم پزشکی و دانشگاه صنعتی خواهند بود.
خان احمدی گفت: از مجموع شرکت‌های مستقر در پارک علم و فناوری نزدیک به ۵۰ شرکت آن در مرحله تولید انبوه قرار گرفته، به این معنا که از مرحله رشد خارج و به مرحله پارک رسیده‌اند. این شرکت‌ها عمدتا در حوزه های کشاورزی، برق و رایانه و حوزه های علوم انسانی و عمومی فعالیت می‌کنند.

 برای مشاهده اطلاعیه ها و اخبار ثبت شرکت های دانش‌ بنیان اینجا کلیک کنید

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار