رفتار متناقض در استقلال

دیروز خبری آمد که جذب قطعی حسین آشنا توسط باشگاه استقلال را نزدیک به واقعیت می‌دانست.

ایران ورزشی: دیروز خبری آمد که جذب قطعی حسین آشنا توسط باشگاه استقلال را نزدیک به واقعیت می‌دانست. خبر این بود که وقتی استقلالی‌ها از سفر ارمنستان به تهران برگردند با این دروازه‌بان قرارداد منعقد می‌شود.

خرده‌ای به حسین آشنا نیست که چرا و به چه دلیل به استقلال آمده است. پیشنهاد پیراهن استقلال را به هر دروازه‌بانی بدهند بی‌ برو برگرد قبول می‌کند. در این ماجرا انتقادی به آشنا وارد نیست و باید ازباشگاه استقلال پرسید که چرا و به چه دلیل می‌خواهد دروازه‌بانی را به خدمت بگیرد که سال‌هاست دستکش‌هایش را آویزان کرده و هرگز در قد و قواره‌های تیمش نیست؟ ابهام آنجا بزرگتر می‌شود که می‌بینیم آقایان تصمیم‌گیرنده وحید طالب‌لو را که بی‌شک گزینه بسیار مناسبی برای نشستن روی نیمکت بود و یک فصل دیگر با استقلال قرارداد داشت به راحتی در لیست مازاد قرار می‌دهند تا استقلال علاوه بر دادن ضرر و زیان مجبور به جذب دروازه‌بانی باشد که هیچ نشانی از آمادگی ندارد. رفتاری که باشگاه استقلال انجام داده در مایه‌های جمله سخیف «به تو ربطی نداره است.» آری! باشگاه استقلال اگر تصمیمش به جذب حسین آشنا را قطعی کند با پشت دست به دهان کسانی کوبیده که درهمه این سال‌ها تاکید داشته‌اند به برقراری انضباط تیمی و برقراری نظم و عدالت.

وحید طالب‌لو هم ازلحاظ اخلاقی تایید شده است و هم از لحاظ فنی. اینکه چرا به راحتی قلم قرمز کشیده شده روی نام این دروازه‌بان را باشگاه استقلال باید شفاف‌سازی کند و به افکار عمومی توضیح دهد که اساسا دلیل جذب حسین آشنا، دروازه‌بانی که سال‌هاست با هیچ تیمی قرارداد ندارد، چیست. اینها سوال‌هایی است که باشگاه استقلال باید بدون ملاحظه کاری به آن پاسخ دهد. البته اگر پاسخی باشد و اصولا بهرام افشارزاده و هیات مدیره اعتقادی به پاسخگویی داشته باشند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار