جنگ پرسپولیس، استقلال، سپاهان و فولاد برای جذب شاه ماهی

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، گرچه در حال حاضر سروش رفیعی همچنان دوران مقدس سربازی اش را پشت سر می گذارد اما با توجه به اتمام سربازی اش در پایان نیم فصل اول رقابت های لیگ شانزدهم، جنگ و رقابت چند تیم مدعی قهرمانی از جمله پرسپولیس، استقلال، سپاهان و فولاد بر سر تصاحب این بازیکن باتکنیک در خفا آغاز شده و هر یک از این باشگاه ها در صدد هستند تا با جذب سروش تیم خود را در نیم فصل دوم رقابت ها تقویت نمایند.

 

نکته جالب این است که تراکتور که خود از علاقمندان به ادامه حضور رفیعی است مشکل چندانی بابت جدایی او احساس نخواهد کرد چرا که محمد نوری و جاسم کرار دو هافبک تراز اول و باتجربه شاغل در لیگ ایران در پست او بازی می کنند. پیشنهادهای خارجی را هم باید به تیم های فوق اضافه کرد تا دست رفیعی برای انتخاب تیم آینده اش باز باشد.

 

رفیعی ظاهرا قلبا به تیم پرسپولیس گرایش دارد اما دوستان نزدیکش در استقلال بازی می کنند به خصوص سیدمهدی رحمتی و کاوه رضایی و البته بختیار رحمانی که در تلاش اند سروش را به استقلال بکشانند. البته اولویت رفیعی به حضور در یک باشگاه خارجی است.

109

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار