خادم: سال 94 بودجه جوانان وزارت ورزش 7 میلیارد تومان بود

اميررضا خادم

معاون حقوقی، پارلمانی و امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان گفت: سال گذشته بودجه جوانان وزارت 7 میلیارد تومان بود.

به گزارش ایسنا، امیررضا خادم در نشست با حوزه جوانان و سمن‌های استان لرستان ظهار کرد: در این حوزه چارچوب‌های قانونی تعریف و منابع مالی مشخص شده و تنها کاری که ما می‌توانیم انجام دهیم، رصد برنامه‌های سایر سازمان‌ها در بخش جوانان است.

وی اضافه کرد: سال 94 بودجه بودجه جوانان در وزارت فقط هفت میلیارد تومان بود که مبلغ بسیار کمی است. به هر حال نمایندگان مردم در مجلس ادغام ورزش و جوانان را تصویب کرده‌اند و در بخش قانون‌گذاری هم اجرای هیچ برنامه‌ای را به عهده وزارت ورزش و جوانان نگذاشته‌اند.

خادم خاطرنشان کرد: خیلی از ادارات کل استان‌ها سال گذشته در بخش جوانان کمتر از 50 میلیون تومان دریافتی داشته‌اند.

نماینده سابق مجلس شورای اسلامی درباره سازمان‌های مردم نهاد نیز گفت: از لحاظ کمی تعداد سمن‌ها در لرستان قابل نقد است و انتظار داریم تا جایی که امکان دارد بحث سمن‌ها جدی گرفته شود.

وی با بیان اینکه سمن‌ها نباید وابسته به ارگان‌های دولتی باشند، تأکید کرد: سمن‌ها در کشور از لحاظ کمی خوب بوده که کیفیت آنها نیز باید بهتر شود.

خادم با اشاره به صحبت یکی از مسئولان سمن‌ها که مکانی برای برگزاری جلسه ندارند، گفت: با آقای عزیزپور مدیرکل ورزش و جوانان استان لرستان صحبت شده که مکان برای برگزاری جلسات دراختیار سمن‌ها قرار داده شود.

انتهای‌ پیام

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار