X بستن تبلیغات
5. Fixed

‫جسد دختر جوان روی صندلی خودرو راز دکتر قلابی را آشکارکرد+عکس

رکنا: داروساز قلابی که دختر جوانی را به قتل رسانده، صبح دیروز با حضور در دادسرای جنایی تهران برای آخرین بار به دفاع از خود پرداخت.

عامل جنایت پس از قتل هولناک دختر جوان سعی داشت با بدست آوردن مدارک مقتول، خودروی او را تصاحب کند که به دام افتاد. روز 18 آبان 91 زن میان سالی به پلیس مراجعه کرد و از ناپدید شدن دخترش خبر داد. او به افسر پرونده گفت: ساعت 22:30 دقیقه دیشب تلفن همراه دخترم به صدا درآمد و بعد از چند دقیقه او لباس هایش را پوشید و با بیان این که با دکتر داروسازی در پونک قرار ملاقات دارد خانه را ترک کرد. اما بعد از آن دیگر خبری از دخترم نداشتم تا اینکه ساعت سه نصف شب فردی با کلید در آپارتمان ما را باز کرد و وارد شد اما به محض دیدن من وانمود کرد که انگارخانه را اشتباه گرفته و بلافاصله فرار کرد. مادر «میترا » گفت: بعد از آن فردی با من تماس گرفت و مدارک شناسایی و مدارک خودروی میترا را خواست و گفت مدارک را به پیک موتوری بدهم که تا دقایقی دیگر به مقابل خانه مان می آید اما من مخالفت کردم.به دنبال شکایت زن میانسال تحقیقات برای کشف سرنخی از دختر جوان آغاز شد. تا اینکه چند روز بعد خودروی 206 او در یکی از خیابان های غرب تهران کشف شد.

پس از حضور مأموران و در بازرسی از خودروی 206 ، جسد میترا داخل یک ظرف پلاستیکی روی صندلی عقب خودرو پیدا شد که شواهد هم نشان می داد با ضربه های کارد به قتل رسیده است. در ادامه بررسی ها مشخص شد سه گوشی تلفن همراه میترا نیز به سرقت رفته است. در ادامه تحقیقات، کارآگاهان جنایی به مردی به نام کامبیز رسیدند و او 8 مرداد سال 94 دستگیر شد اما منکر قتل شد و ادعا کرد گوشی های تلفن همراه را از دوستش گرفته است.به دنبال این اعترا ف ها کارآگاهان به سراغ دوست کامبیز رفتند اما او ادعاهای دوستش را رد کرد و گفت از آنجا که کامبیز از من کینه دارد این ادعا را مطرح کرده است. از سوی دیگر همسر متهم پرونده نیز اعلام کرد که کامبیز با زنان زیادی در رابطه بوده و از آنها به روش های مختلف کلاهبرداری کرده است.
درحالی که متهم منکر جنایت بود، بازپرس «آرش سیفی » در تحقیقات تخصصی به سرنخ هایی رسید که نشان می داد کامبیز، عامل اصلی جنایت است. در بررسی ها مشخص شد متهم که خود را دکتر داروساز معرفی کرده و زمان جنایت در منطقه پونک دیده شده، با مقتول ارتباط داشته و لکه های خون روی مهر جعلی دکتر نیز در خانه متهم کشف شد.تمام این مدارک و شواهد باعث شد تا باردیگر از متهم تحقیق شود و او در نهایت به قتل میترا اعتراف کرد و گفت: «دکتر داروساز نیستم و تحصیلات ابتدایی دارم.
اما برای اینکه نظر دختران و زنان جوان را جلب کنم، خودم را دکتر داروساز معرفی کردم. »

او ادامه داد: مدتی قبل از جنایت با میترا آشنا شدم و بعد از مدتی هم از او 300 هزار تومان پول گرفتم. رابطه ما ادامه داشت تا اینکه میترا پولش را خواست و من با وعده و وعید سعی کردم از پرداخت پول طفره بروم. شب حادثه میترا به خانه ام آمد و پولش را خواست و چون نمی توانستم پول را پس بدهم عصبانی شد. همان موقع با چاقو به طرف من حمله کرد و من در دفاع از خود چاقو را گرفتم. وقتی
درگیری ما بالا گرفت من چند ضربه چاقو به او زدم. متهم جوان ادامه داد: بعد از جنایت به فکر افتادم تا مدارک ماشین و مدارک هویتی مقتول را بدست آورم. به همین دلیل با برادرم به آپارتمانش رفتیم. برادرم پایین خیابان منتظر ماند و من بالا رفتم که ناگهان با مادرش روبه رو شدم. بعد از آن هم سعی کردم به بهانه اینکه میترا به مدارک نیاز دارد، مدارک را از مادرش بگیرم که موفق نشدم. از آنجا که نمی توانستم با ماشین بدون مدرک در خیابان تردد کنم؛ جسد را داخلش گذاشتم و آن را در بلوار فردوس رها کردم برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار