۹ مهد کودک فعال در شهرستان قرچک وجود دارد

احسان ثامنی راد در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به ضرورت توجه به مسائل آموزشی و تربیتی کودکان از سنین پایین اظهار داشت: موضوع آموزش باید از سنین کودکی مورد توجه قرار بگیرد و در این میان مهدکودک ها به عنوان مراکزی که نگهداری کودکان را بر عهده دارند، در این زمینه نقش مهمی را ایفا می کنند.

رییس اداره بهزیستی شهرستان قرچک افزود: اداره بهزیستی شهرستان قرچک تلاش می کند تا بر فعالیت مهدکودک ها نظارت کرده تا خدمات مطلوب تری در این مراکز ارائه شود.

وی با اشاره به فعالیت ۹ مهد کودک در شهرستان قرچک زیر نظر اداره بهزیستی ادامه داد: اداره بهزیستی شهرستان قرچک بر فعالیت ۹ مهدکودک این شهرستان نظارت دارد.

رییس اداره بهزیستی شهرستان قرچک متذکر شد: ارتقای سطح آموزشی کودکان و آماده سازی آنان برای حضور هر چه موثرتر در اجتماع در مهدکودک ها دنبال می شود.

ثامنی راد بیان داشت: بدون تردید تعامل خانواده ها و استفاده از ظرفیت های مختلف، می تواند در گسترش خدمات ارائه شده در مهدکودک ها موثر باشد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار