بمب خبری در پرسپولیس؛ طارمی در آستانه بازگشت

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، چند روز پیش در شبکه های اجتماعی یک خبر عجیب نقل شد؛ اینکه ممکن است رامین رضاییان و مهدی طارمی خیلی زود به تیم سابق خود برگردند.

 

طی یکی دو روز اخیر نیز اتفاقاتی رخ داده که بسیار مشکوک است. طارمی و رضاییان در مراسم های خودمانی مثل جشن تولد بازیکن ریزاسپور دیده نشده اند.

 

فردی که خیلی به این دو نزدیک است و در ترکیه نیز همراهشان بود مطلبی منتشر کرد و نوشت که تلاش می کند طارمی را برگرداند تا ثابت کند باعث جدایی اش نبوده و البته مطلبش را خیلی زود حذف کرد.

 

رضاییان مطلبی نوشت و به هواداران پرسپولیس مژده داد که به زودی اتفاق خوبی رخ می دهد و البته او هم خیلی زود مطلبش را پاک کرد.

 

حالا هم خبر رسیده که طارمی پیج تیم ریزاسپور در اینستاگرام را که چند روز پیش فالو کرده بود، آنفالو کرده است!

 

همچنین طارمی اخیرا پستی را در صفحه اینستاگرامش منتشر کرده که او را مشغول گفتگوی اِسکایپی با سه بازیکن پرسپولیس نشان می‌داد؛ این ابراز دلتنگی برای هم تیمی‌های سابق معلوم می‌کند که این موضوع بیش از یک شایعه است و باید آن را جدی گرفت.

 

همه اینها را اضافه کنید به مطلبی که در پیج محمد طارمی برادر آقای گل فصل پیش منتشر شده و نوشته خبرهای خوب در روز تولد مهدی طارمی در راه است.

 

از سوی دیگر می گویند طارمی شرایط خوبی در ترکیه ندارد و احتمالا از این تیم جدا می شود و کجا بهتر از پرسپولیس! کنار هم قراردادن این اتفاقات و تعلل باشگاه در جذب مهاجم جدید باعث شده خیلی ها منتظر شنیدن خبر بازگشت طارمی باشند،

 

هدایتی هم گویا این مسئله را تایید کرده و با مطلبی از قول او منتشر شده که طبق آن مدعی شده که بازگشت طارمی درست است و او تا شنبه به تهران خواهد آمد. هدایتی تاکید کرده که گذشت کرده و قرار است طارمی نزد او برود و به طاهری نیز گفته فعلا سکوت کند تا همه چیز قطعی شود ضمن اینکه مبلغی به عنوان خسارت نیز برای تیم ترکیه ای فرستاده است.

 

البته باید دید حتی اگر او از ریزاسپور جدا شود کسی در پرسپولیس منتظرش هست یا نه!

 

 

109

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار