تعداد بازیکنان نسخه رایانه‌های شخصی بازی Evolve به یک میلیون نفر رسیده است

تعداد بازیکنان نسخه رایانه‌های شخصی بازی Evolve به یک میلیون نفر رسیده است

هفته گذشته بازی Evolve برای رایانه‌های شخصی رایگان شد. اکنون شرکت توکی (ناشر) و استودیوی ترتل راک (سازنده) اعلام کردند که در این مدت، یعنی در کمتر از یک هفته تعداد بازیکنان این بازی که نسخه رایگان شده آن با نام Evolve: Stage 2 شناخته می‌شود به یک میلیون نفر رسیده است.

به مناسبت این دستاورد بازیکنان امکان دریافت رایگان لباس Griffin’s Blood Eagle Hunter را خواهند داشت. برای دریافت این لباس کافی است که از حالا تا قبل از تاریخ ۱۸ جولای (۲۸ تیر) و ساعت ۲۱:۳۰ به وقت تهران وارد بازی خود شوید. با پایان زمان اعلام شده شاهد اضافه شدن لباس گفته شده خواهید بود.

بازی Evolve: Stage 2 هم اکنون تنها بصورت کاملاً رایگان برای رایانه‌های شخصی در دسترس است.
کسانیکه این بازی را خریداری کرده‌اند موقعیت Founder را در نسخه رایگان دریافت می‌کنند و بازیکنانی که این موقعیت را داشته باشند از پاداش‌ها و دسترسی‌های ویژه‌ای برخوردار خواهند بود.
استودیوی ترتل راک اعلام کرد که نسخه کنسولی Evolve: Stage 2 نیز در نهایت عرضه خواهد شد. علت آنکه در حال حاضر این نسخه برای کنسول‌ها عرضه نمی‌شود وجود پروسه طولانی مراحل بروزرسانی آن می‌باشد به همین دلیل استودیوی سازنده تصمیم دارد تا ابتدا این نسخه از بازی که با بهبودهایی همراه بوده را برروی رایانه‌های شخصی بررسی و سپس نسخه نهایی را بصورت کلی برای کلیه پلتفرم‌ها ارائه کند.

۳۰۹۴۴۰۵-griffin_1mil_blog

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار