هاشمی: می‌توانیم علاوه بر رفع کمبودها در مقابل دشمنان ایستادگی کنیم

به گزارش پارس نیوز،

امیر هاشمی معاون عملیات ارتش جمهوری اسلامی ایران در بازدید از مرکز آموزش تخصص های دریایی باقرالعلوم (ع) نیروی دریایی ارتش، گفت: با تکیه بر مسائل اعتقادی و دینی می توانیم در مقابل هر دشمنی ایستادگی می کنیم.

هاشمی در این بازدید ضمن ابراز خرسندی از حضور در این مرکز آموزش افزود: مراکز آموزشی درجه داری در ارتش جمهوری اسلامی ایران از اهمیت فراوانی برخوردارند، چرا که انسجام یکان های ارتش منوط به وجود تخصص بسیار بالا در میان کارکنان آن است.

وی افزود: هم اکنون در ارتش توجه بسیاری به امر آموزش درجه داری وجود دارد زیرا پایه و اساس ارتش به وجود مراکز آموزشی درجه داری است و اقدام های عملی و مناسبی که در مرکز آموزش نیروی دریایی انجام  شده است، جای خوشحالی دارد و هرچه آموزش های ارائه شده به روزتر و علمی‌تر باشد در ارتقای مهارت‌های فردی و گروهی کارکنان  ولایتمدار نیروی دریایی ارتش موثرتر است.

سرپرست هیئت بازرسین ارتش جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد: لازمه آموزش، کسب مهارت است و در دنیای امروز آموزش به تنهایی کاربرد ندارد بلکه کسب مهارت و عمل به تجارب باعث موفقیت یک فرد نظامی می شود.

هاشمی در ادامه افزود: با ارتقای توانمندی‌های فردی و توجه به معنویت و مسائل دینی و اعتقادی می توانیم علاوه بر رفع کمبودها، در مقابل هر دشمنی ایستادگی کنیم.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار