تراکتورسازی ورزشگاه خانگی خود را به سازمان لیگ معرفی نکرده است

وبسایت رسمی برنامه نود - باشگاه تراکتور سازی ورزشگاه خانگی خود را به سازمان لیگ معرفی نکرده است.

به گزارش وبسایت نود، زمین چمن ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز در حال ترمیم بوده که به همین دلیل باشگاه تراکتور سازی تبریز ورزشگاه خانگی خود را به سازمان لیگ اعلام نکرده است.

ترمیم زمین چمن ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز در روز های آینده نیز ادامه خواهد داشت و تراکتور سازان باید چند دیدار خانگی خود را در ورزشگاه دیگری برگزار کنند.

سکو های ورزشگاه تختی تبریز نیز فرسوده بوده و به دلیل خطرات احتمالی، این ورزشگاه به منظور برگزای دیدار های تراکتور سازی مورد استفاده قرار نخواهد کرد.

امروز جلسه‌ای با حضور مسئولین هیات فوتبال استان آذربایجان شرقی و نمایندگان هر سه تیم تبریزی تراکتورسازی، ماشین سازی و گسترش فولاد برگزار خواهد شد تا تکلیف میزبانی آنها مشخص خواهد شد.

باشگاه تراکتورسازی یا باید ورزشگاهی را در شهر تبریز یا استان خود به سازمان لیگ معرفی کند یا در غیر اینصورت مجبور خواهد بود که تا زمان آماده سازی ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز در استان همجوار میزبان حریفان باشد.

20441

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار