کوجیما نگران لو رفتن بازی Death Stranding پیش از نمایشگاه E3 بوده است

کوجیما نگران لو رفتن بازی Death Stranding پیش از نمایشگاه E3 بوده است

کوجیما پروداکشنز آخرین قسمت از HideoTube را منتشر کرد که در آن برروی حوادث پیش از نمایشگاه E3 تمرکز شده است. یکی از نکات اصلی که در این ویدئو به نمایش گذاشته می‌شود نگرانی هیدئو کوجیما در مورد لو رفتن بازی Death Stranding پیش از نمایش آن در کنفرانس شرکت سونی در نمایشگاه E3 بوده است.

در این ویدئو کوجیما اعلام می‌دارد که طبیعت عناوینی که قرار است در نمایشگاه‌های E3 معرفی شوند این است که لو روند! به عنوان مثال می‌توان بازی‌های پیشین خود او را مثال زد اما در مورد بازی Death Stranding، کوجیما تدابیری اندیشید تا عدم لو رفتن این بازی را تضمین کنند.

کوجیما گفت:

هر سال شاهد اطلاعات لو رفته بازی‌ها پیش از شروع نمایشگاه E3 هستیم. اهمیتی ندارد که ما چقدر مراقب باشیم چراکه همیشه راهی برای درز اطلاعات به اینترنت وجود دارد. تا امسال حداقل نیمی از عناوین ما لو می‌رفتند اما اینبار قرار بود که سورپرایزی در این نمایشگاه وجود داشته باشد. پس اجازه ندادیم که بیش از ۵ نفر در شرکت سونی از اطلاعات با خبر باشند. ما این را کاملاً محرمانه حفظ کردیم و مطلقاً نمی‌خواستیم که چیزی لو برود.

کوجیما حتی تلاش می‌کند تا حضور او در شهر لُس آنجلس (شهر برگزاری نمایشگاه E3 سالیانه) مخفی باقی بماند. او دوست داشت سفر خود به لُس آنجلس و حضور خود در آن شهر را توییت کند اما از اینکار خودداری کرد. او حتی در هتلی در مرکز شهر مستقر شد و امیدوار بود تا حضور او در این شهر مخفی باقی بماند. زمانیکه او برای صرف شام یا مشاهده فیلم جدید نیکولاس ویندینگ رفن (کارگردان فیلم Drive) از هتل خارج میشد برخی مردم او را دیده و تقاضای گرفتن عکس با او را می‌نمودند اما او از گرفتن عکس خودداری می‌کرد تا مبادا با انتشار این تصاویر حضور او در شهر لُس آنجلس و ارتباط حضور او با نمایشگاه E3 برملا شود.

او گفت:

با نزدیک شدن نمایشگاه E3 اطلاعات سایر عناوین شروع به لو رفتن کردند و ما با خود فکر کردیم که چند عنوان دیگر باقی مانده تا سریال این لو رفتن‌ها به بازی ما برسد؟ ما عصبی بودیم و حتی به‌سختی می‌خوابیدیم.

بازی Death Stranding در نهایت بصورت رسمی در مدت اجرای کنفرانس شرکت سونی معرفی شد اما بطور معمول پیش از اجرای هر کنفرانس، یک مرحله بصورت تمرینی اجرا می‌شود و برای انجام این تمرین کوجیما اعلام کرد که از در پشتی موجود برای رفت و آمد استفاده می‌کرده است.
زمانیکه روز نمایش اصلی فرا رسید او ۴ ساعت زودتر در محل نمایش حضور می‌یابد و در پشت صحنه تا زمان نمایش بازی باقی ماند، بنابراین هیچکس از معرفی که در پیش‌روی او و کنفرانس شرکت سونی وجود داشت باخبر نشد.

او گفت:

حتی زمانیکه باید به سرویس بهداشتی مراجعه می‌کردم از سرویس بهداشتی جداگانه‌ای استفاده می‌نمودم.

براساس گزارش Kotaku، کوجیما حتی به گروه Low Roar که آهنگ I’ll Keep Coming را برای تریلر Death Stranding ساخته بودند، اعلام نکرده بود که این آهنگ قرار است برای چه عنوانی استفاده شود. کوجیما به این گروه گفته بود که این موسیقی برای یکی از عناوین پلی‌استیشن مورد استفاده قرار خواهد گرفت و تا زمان معرفی و نمایش تریلر بازی Death Stranding، این گروه متوجه بازی اصلی نشدند.

نکته جالب دیگر این است که پیش از کنفرانس شرکت سونی جف کیفلی ملاقاتی با کوجیما داشته، در حالیکه کویجما تی‌شرتی به تن داشته است که برروی آن عبارت D.S. درج شده بود. حین این ملاقات بر سر احتمال حضور کوجیما در این کنفرانس صحبت‌هایی شد و در نهایت پس از تایید کوجیما او به کلیف اعلام کرد که قصد معرفی چیزی را در این کنفرانس خواهد داشت اما در آن زمان عبارت D.S. موجود برروی تی‌شرت هیچگونه نشانه خاصی برای کلیف نبود و شانسی را به او نمی‌داد که بتواند چیزی از عنوان مورد نظر را حدس بزند، عبارتی که اکنون همه ما بخوبی مفهوم آن را می‌دانیم.

امروز کوجیما اعلام کرد که بازی Death Stranding بهترین کاری است که او تاکنون انجام داده است.

او گفت:

تاکنون هر زمان بازی می‌ساختم مجبور بودم تا از چیزی بگذرم یا حداقل بنا به دستوری با چیزی کنار بیایم اما حالا که در کنار مارک سنری کار می‌کنم و مجموعه‌ای از امکانات فراهم شده است، ما از مشکلات معمول دور خواهیم بود.
من کاملاً اطمینان دارم که در حال کار برروی چیز جدیدی هستیم و مانند آن تاکنون وجود نداشته است. این می‌تواند بهترین کار من تاکنون باشد و در این مورد اطمینان کامل دارم.

بازی Death Stranding برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن۴ و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار