آتش سوزی در یک مجتمع مسکونی پنج طبقه در مشهد

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : حسین صالح نظرآباد گفت : این مجتمع مسکونی ساعتی قبل در خیابان شیرودی دچار آتش سوزی شد و بیش از 30 آتش نشان به همراه 15 خودوری اطفای حریق به محل اعزام شدند.

به گزارش انتخاب، وی کانون حریق را انباری های این مجتمع واقع در طبقه پنجم عنوان و اضافه کرد : 2 نفر از ساکنان این مجتمع در میان دود محبوس شده بودند که هنگامی که این مرد جوان و دختر 9 ساله اقدام به آویزان شدن از پنجره کرده بودند با تلاش آتش نشانان به پایین منتقل شدند.

صالح نظر آباد با بیان اینکه این دو نفر به دلیل دودگرفتگی توسط عامل اورژانس به بیمارستان منتقل شدند ، گفت : آتش نشانان پس از اطفای کامل حریق و جلوگیری از گسترش آتش سوزی و سرایت به کل طبقات ضمن ایمن سازی محل به عملیات خود پایان دادند .

وی ادامه داد : تجمع جمعیت و مسدود بودن خیابان مانع تردد خودرو های عملیاتی بود لذا آتش نشانان با فاصله 100 متری از محل حریق از خودرو ها خارج و مسیر ورودی تجهیزات عملیاتی را باز کردند.

یکهزار و 300 آتش نشان در 46 ایستگاه در سطح شهر مشهد خدمت می کنند.
چندی قبل نیز یک مجتمع مسکونی دیگر در مشهد دچار آتش سوزی شد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار