تصاویر لامبورگینی هوریکان سوپرلگرا شکار شد

به تازگی تصاویری از نمونه بروز رسانی شده لامبورگینی هوریکان SuperLeggera در حال گذراندن تست سرعت منتشر شده است که نشان می دهد این نسخه از مدل هوریکان لامبورگینی دچار تغییرات ظاهری شده است.

به گزارش اخبار خودرو ، اواخر سال گذشته لامبورگینی اعلام کرد نسخه های بیشتری از مدل هوریکان را معرفی خواهد کرد. این مدل از لامبورگینی دارای پتانسیل بالایی برای گسترش و عرضه نسخه های متفاوت می باشد و به تازگی تصاویری از نسخه جدید هوراکان با نام SuperLeggera در حال تست سرعت منتشر شده است که دارای استتار شدیدی بر روی بدنه می باشد.

لامبورگینی هوریکان سوپرلگرا

لامبورگینی هوریکان سوپرلگرا

بروز رسانی انجام شده برروی هوریکان سوپرلگرا بیش تر از نمونه هوریکان استاندارد می باشد. از جمله تغییرات انجام شده برروی ظاهر آن می توان به بال بزرگ و ثابت عقب، اسپویلر جلو با ظاهری تهاجمی تر اشاره کرد که باعث می شود قابلیت آیرودینامیک آن افزاش یابد. همچنین خروجی اگزوز در جایی بالاتر و زیر چراغ عقب قرار داده شده است.

لامبورگینی هوریکان سوپرلگرا

لامبورگینی هوریکان سوپرلگرا

علاوه بر تغییرات ظاهری، انتظار می رورد از موتور ۱۰ سیلندر V شکل با حجم ۵٫۲ لیتر با قدرت ۶۵۰ اسب بخار برای سوپرلگرا استفاده شود که با در نظر گرفتن افزایش قدرت و کاهش وزن می تواند سریعتر از نمونه قبلی باشد. اولین تولید این خودرو ، کوپه خواهد بود که نمونه اسپایدر آن را هم به دنبال خواهد داشت.

Lamborghini-Huracan-Superleggera-right-rear-three-quarters

لامبورگینی هوریکان سوپرلگرا

تصاویر لامبورگینی هوریکان سوپرلگرا شکار شد

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار