توضیحات شهرداری تهران درباره شایعات ریزش دوباره محل انفجار شهران

شهرداری تهران در اطلاعیه ای خبر منتشره در برخی از رسانه ها مبنی بر ریزش در محل حادثه شهران را فاقد صحت دانست و اعلام کرد: محدودیت های ترافیکی شهران به دلیل آغاز مرحله دوم عملیات تحکیم مسیر است.

آفتاب‌‌نیوز :

شهرداری تهران چهارشنبه شب خطاب به خبرنگاران عضو کانال خبری خود آورده است: آنچه در این محدوده در حال انجام است بخش دوم عملیات تحکیم و تزریق بتن است که پس از اتمام عملیات خاک ریزی و تحکیم تونل مترو به شکل تزریق بتن از سطح خیابان آغاز شده است.

این عملیات از روزگذشته آغاز و به تناوب با ایجاد محدودیت های ترافیکی کامل می شود.

در این راستا با توجه به اینکه عمده محدوده فروچاله در لاین جنوب به شمال واقع شده لذا این لاین به مدت یک هفته با هماهنگی راهور در اختیار شرکت مترو قرار گرفت تا عملیات تحکیم تکمیلی خاک انجام شود.

ضمنا به منظور افزایش ایمنی طبق هماهنگی بعمل آمده با اداره گاز مقرر شد شیر اصلی گاز در این محدوده بطور موقت قطع شود.

به گزارش ایرنا، انفجار گاز در خیابان شهران در شمال غرب تهران چندی پیش باعث ایجاد گودالی شده بود که عصر امروز چهارشنبه گفته شد این گودال به عمق 20 سانتی متری مجدد فرونشسته (فروچاله شده) است.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار