اولین جشنواره «تبلیغ و فرهنگ‌سازی ژیمناستیک» در نیر برگزار می‌شود

به گزارش خبرنگار مهر، اباذر کریم‌نژاد شامگاه چهارشنبه در جلسه تخصصی روسای هیئت های ورزشی استان اردبیل با معاون وزیر ورزش و جوانان افزود: این جشنواره تا یک ماه آینده و با جضور ژیمناستیک کاران پنج استان آذربایجان شرقی، غربی، گیلان، کردستان و اردبیل برگزار خواهد شد.

وی توسعه ورزش ژیمناستیک در جامعه بویژه در بین خانواده و نیز جذب نونهالان و نوجوانان به این ورزش پایه را از مهمترین اهداف برگزاری این جشنواره برشمرد.

رئیس هیئت ژیمناستیک استان با تاکید بر اینکه این جشنواره قرار است برای اولین بار در کشور برگزار شود، تصریح کرد: جشنواره «تبلیغ و فرهنگ‌سازی ژیمناستیک» حاصل انعقاد تفاهم نامه همکاری بین هیئت های ژیمناستیک استان های شمال غرب کشور است.

وی با بیان اینکه در قالب این تفاهم برگزاری اردوهای مشترک، مسابقات، جشنواره، جلسات هم اندیشی و... مورد تاکید بوده است، یادآور شد: در مجموع توسعه ورزش ژیمناستیک در شمال غرب کشور مد نظر هیئت ها و استان های مشارکت کننده است.

کریم‌نژاد با اشاره به مجموعه اقداماتی که در توسعه این ورزش در استان صورت گرفته است، عنوان کرد: طی سال گذشته و امسال در تمام رده های سنی از نونهالان تا بزرگسالان نفراتی از این استان به تیم ملی دعوت شدند، ضمن اینکه مربیان این استان نیز در تیم های ملی بکار گرفته شده اند.

وی کسب مقام برتر در لیگ برتر کشور، کشب نائب قهرمانی تیم نونهالان و نوجوانان استان در کشور و... را از دیگر موفقیت های ژیمناستیک استان اردبیل در سال های اخیر برشمرد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار