X بستن تبلیغات
5. Fixed

بازدید معاون اول رییس جمهور از کارخانه پاکسان

بازدید معاون اول رییس جمهور از کارخانه پاکسان : وضعیت اقتصادی کشور و نیز وضعیت تولید در مسیر خوبی قرار گرفته است و باید سعی کنیم که این فضای مثبت منفی نشود.

معاون اول رییس جمهور از کارخانه پاکسان تولید کننده محصولات پاک کننده و بهداشتی بازدید کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت ،دکتر اسحاق جهانگیری عصر امروز در ادامه برنامه بازدید های خود از چند واحد تولیدی، با حضور در کارخانه پاکسان از خطوط تولید و بسته بندی صابون و پودر شوینده بازدید کرد.
کارخانه پاکسان با داشتن حدود 1000 نفر پرسنل در سال حدود 120 هزار تن پودر، 30 هزار تن صابون، 8 هزار تن کف شوی و بیش از 20 هزار تن مواد اولیه شوینده تولید می کند.
معاون اول رییس جمهور در جریان این بازدید در جمع خبرنگاران با اشاره به بازدیدهای امروز خود از چند واحد تولیدی گفت: واقعیت صنعتی و تولیدی کشور غیر از آن چیزی است که برخی افراد وانمود می کنند.
دکتر جهانگیری با اشاره به فضای مثبت و خوب واحدهای تولیدی و صنعتی خاطرنشان کرد: وضعیت اقتصادی کشور و نیز وضعیت تولید در مسیر خوبی قرار گرفته است و باید سعی کنیم که این فضای مثبت منفی نشود.
وی افزود: اگر همه کمک کنند و با همین فضای مثبت ادامه دهیم، شاهد گزارش ها و خبرهای خوب از بخش تولید و صنعت کشور در ماه های پس از شهریور خواهیم بود.
معاون اول رییس جمهور همچنین با اشاره به بازدید های خود از برخی واحدهای تولیدی و صنعتی در استان های مختلف کشور خاطرنشان کرد: در این سفرها معمولا جلسات ستاد اقتصاد مقاومتی استان نیز برگزار می شود و موانع پیش روی اقتصاد مقاومتی در استان ها مورد بررسی قرار می گیرد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار