دکتر جهانگیری از کارخانه داروسازی دکتر عبیدی بازدید کرد

دکتر جهانگیری از کارخانه داروسازی دکتر عبیدی بازدید کرد کارخانه داروسازی دکتر عبیدی با 70 سال سابقه فعالیت و بیش از 700 نفر پرسنل، سالانه 100 میلیون باکس انواع قرص، کپسول و شربت برای درمان بیماری های دیابت، قلبی و عروقی، اعصاب و روان، ام اس، گوارشی ، عفونی، آسم و آلرژی تولید می کند.

معاون اول رییس جمهور از خط تولید کارخانه داروسازی دکتر عبیدی بازدید کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت ،دکتر اسحاق جهانگیری عصر امروز (چهارشنبه) با حضور در کیلومتر 8 جاده مخصوص کرج، ضمن بازدید از خط تولید این کارخانه، در جریان انواع تولیدات این کارخانه قرار گرفت.
کارخانه داروسازی دکتر عبیدی با 70 سال سابقه فعالیت و بیش از 700 نفر پرسنل، سالانه 100 میلیون باکس انواع قرص، کپسول و شربت برای درمان بیماری های دیابت، قلبی و عروقی، اعصاب و روان، ام اس، گوارشی ، عفونی، آسم و آلرژی تولید می کند.
گفتنی است پس از این بازدید معاون اول رییس جمهور در جلسه ای با حضور مدیران کارخانه داروسازی عبیدی حضور یافت و گزارشی از فعالیت های این کارخانه دریافت کرد.
معاون اول رییس جمهور با اشاره به گزارش های ارایه شده، روند رو به رشد این کارخانه را امیدوار کننده دانست و از مدیران این واحد تولیدی قدردانی کرد.
دکتر جهانگیری همچنین با تاکید براینکه در منطقه ای قرار گرفته ایم که از بازار خوبی برای دارو برخوردار است اظهار داشت: ایران می تواند در زمینه صادرات دارو گام های بلندتری بردارد.
وی همچنین با بیان اینکه کارخانه داروسازی عبیدی در داخل کشور شناخته شده است گفت: باید با توسعه فعالیت ها و تلاش های بیشتر، این برند در سایر کشورهای منطقه نیز شناخته شده باشد.
در این نشست مدیران کارخانه داروسازی عبیدی گزارشی از اقدامات صورت گرفته درجهت استقرار ماشین آلات جدید و تولید داروهای نوین و افزایش ظرفیت این کارخانه ارایه و بهبود کیفیت را مهمترین اولویت این کارخانه عنوان کردند.
 

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار