تاریخ عرضه بسته الحاقی Vault-Tec Workshop بازی Fallout 4 مشخص شد

Fallout 4

بتسدا طی یک توئیت تاریخ عرضه بسته الحاقی Vault-Tec Workshop  بازی Fallout 4 را مشخص کرد. بازومجی همراه باشید.

بتسدا، استودیو سازنده Fallout 4، در توئیتر خود اعلام کرد که بسته الحاقی Vault-Tec Workshop  بازی در تاریخ ۵ مرداد ماه عرضه خواهد شد. Vault-Tec Workshop  پنجمین بسته الحاقی بازی Fallout 4 و سومین بسته الحاقی است که برای بخش کارگاه (Workshop) بازی عرضه می‌شود. این بسته‌ الحاقی به شما اجازه می‌دهد تا آیتم‌های با ارزش جدیدی را ساخته و ساکنین بیشتری را جذب خود کنید. همچنین می‌توانید تاثیر این آیتم‌های ساخته شده را بر روی ساکنین جدید آزمایش کرده و درصد موفقیت را بسنجید.

آخرین بسته الحاقی بازی Nuka World  است که طی نمایشگاه E3 2016 نمایشی از آن به همراه سایر بسته‌های الحاقی پخش شد. این DLC مرداد ماه عرضه خواهد شد.

منبع: Eurogamer

ممکن است این مطالب را هم بپسندید:

 سیستم مرجع زومجیبررسی راندمان نسخه پی سی DOOM

سرانجام پس از سال‌ها انتظار نسخه‌ی جدیدی از بازی DOOM پیشِ روی طرفداران این سری قرار گرفت تا باز هم اوج هیجان را با آن تجربه کنند. ما هم همگام با مخاطبانِ زومجی قصد داریم تنظیماتِ گرافیکی و راندمان این بازی را روی پی‌سی بررسی کنیم.

 بازی Doomمدت زمان استفاده از نسخه آزمایشی بازی Doom افزایش یافت

هفته‌ی گذشته بود که نسخه‌ی دموی بازی محبوب Doom توسط کمپانی بتسدا منتشر شد و اکنون این خبر به گوش می‌رسد که این کمپانی بزرگ مدت زمان استفاده از این نسخه را افزایش داده است. برای اطلاع از جزییات خبر با زومجی همراه باشید.

 pip-boy deluxe bluetooth edition قیمتبتسدا نسخه جدید و ۳۵۰ دلاری Pip-boy بازی Fallout 4 را معرفی کرد

آیا Pip-boy موجود در کالکتور  Fallout 4: Pip-boy Edition را به یاد دارید؟ اکنون فینک گک با همکاری بتسدا (Bethesda) نسخه‌ای ارتقاء یافته از این محصول منحصر به فرد را برای انتشار در اواخر سال ۲۰۱۶ رونمایی کرده است. در ادامه با زومجی همراه باشید.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار