شماره‌گذاری خودروهای پلاک اروند از سر گرفته می‌شود

استاندار خوزستان گفت: طرح تردد خودروهای پلاک اروند در خوزستان همچنان پا برجاست و شماره‌گذاری آن به‌زودی از سر گرفته می‌شود.

شماره‌گذاری خودروهای پلاک اروند از سر گرفته می‌شود

به گزارش اخبار خودرو به نقل از فارس ،غلامرضا شریعتی عصر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به پا برجا بودن مصوبه تردد خودروهای پلاک اروند در سطح استان اظهار کرد: با توجه به متوقف شدن شماره‌گذرای این خودروها، کار به‌ زودی از سر گرفته خواهد شد و مصوبه تردد خودروهای پلاک اروند به حال خود باقی خواهد بود.

وی با اشاره به برگزار شدن یک جلسه در این رابطه با مسئولان انتظامی خوزستان و منطقه آزاد اروند گفت: این طرح در زمان استاندار سابق با تصویب شورای عالی امنیت ملی به اجرا در آمد.

استاندار خوزستان با اشاره به احتمال ممنوعیت تردد این خودروها پس از استاندار سابق نگرانی مردم و نظرات مسئولان منطقه آزاد تصریح کرد: فعلا تردد این خودروها در سطح استان هیچ مشکلی را ندارد.

شریعتی در ادامه با اشاره به آتش‌سوزی در پتروشیمی بوعلی سینا تصریح کرد: به‌دلیل اینکه این قسمت دچار حادثه شده و سال گذشته از مدار خارج شد، بازسازی نمی شود و با دریافت خسارت از بیمه طرحی جدید اجرا می‌شود.

شماره‌گذاری خودروهای پلاک اروند از سر گرفته می‌شود

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار