افتتاح خط توليد باطري هاي پيشرفته خودرويي/ بهره برداري از نيروگاه توليد همزمان برق و حرارت (CHP

با حضور معاون اول رييس جمهور خط كامل توليد انبوه باطري‌هاي نسل جديد خودرويي سبك و سنگين (MF2) مورد بهره برداري قرار گرفت.

به گزارش ایسنا، اسحاق جهانگيري عصر امروز (چهارشنبه) با حضور در شهرستان رباط كريم ضمن افتتاح اين خط توليد و نيروگاه توليد همزمان برق و حرارت(CHP)، از 7 باطري پيشرفته نظامي و 19 باطري پيشرفته خودرويي و صنعتي رونمايي كرد.


در جريان اين افتتاح كه وزير دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح، وزير صنعت، معدن و تجارت و استاندار تهران نيز حضور داشتند، از باطري هاي مخصوص دوچرخه، موتور سيكلت برقي، شارژ سيار تلفن همراه و يارانه نيز رونمايي شد.


معاون اول رييس جمهور همچنين از خطوط توليد نوارهاي سربي، صفحات اكسپند و مونتاژ باطري نيز بازديد كرد و با توضيحات مديران اين كارخانه در جريان ظرفيت توليد، ميزان اشتغالزايي و جزئيات فني پروژه قرار گرفت.


خط كامل توليد انبوه باطري هاي نسل جديد خودرويي سبك و سنگين با آخرين فناوري هاي روز دنيا و توسط كارشناسان و متخصصين وزارت دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح در گروه صنعتي درخشان به بهره برداري رسيده است.


گروه صنعتي درخشان وابسته به وزارت دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح است.
 

انتهای پیام

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار