مرسدس‌ اِی‌ام‌جی با مدل مخصوص پیست GT R

مرسدس‌ اِی‌ام‌جی با مدل مخصوص پیست GT R وارد رقابتی جدّی با پورشه ۹۱۱ GT3 RS و نیسان GT R شده است و در این خودرو، سطح عملکردی فوق‌العاده از AMG به نمایش می‌گذارد.

به گزارش اخبار خودرو ،مرسدس‌ اِی‌ام‌جی با مدل مخصوص پیست GT R وارد رقابتی جدّی با پورشه ۹۱۱ GT3 RS و نیسان GT R شده است و در این خودرو، سطح عملکردی  فوق‌العاده از AMG به نمایش می‌گذارد. ولی آیا GT R می‌تواند باز هم در سطحی بالاتر از این در پیست مسابقه حاضر شود؟ این سؤالی است که اِورِن میلانو (Evren Milano) در رندرهای یک GT R LM به دنبال آن بوده است.

MercedesAMGGTR-LM-Milano2016-546x364

این خودرو بر اساس ظاهر زِنوو TSR، هایپرکار دانمارکی که در نمایشگاه موتور شوی ژنو در ماه مارس رونمایی شد، طراحی شده است و ترکیبی از طراحی عقب زِنوو و جلوبندی برجسته GT R را در خود دارد. در نتیجه، جریانی از خطوط نرم و جذاب همراه با هواکش‌ها و عناصر آئرودینامیک ایجاد شده‌اند.

MercedesAMGGTR-LM-MilanoBckgrBianco2016-546x386

در جلو، یک اسپلیتر عجیب و غریب، درست در پایین طراحی جدید دریچه‌های هوای GT R قرار گرفته است. به علاوه، شبکه‌های قائم جلوپنجره GT R با اِلمان‌های مشابه افقی کرومی جایگزین شده‌اند. از جمله نکات دیگر این رندرهای غیرعادی، کاپوت برجسته زِنوو همراه با هواکش‌های اضافی است که به سمت پنجره جلوی زیبای خودرو تمایل پیدا کرده‌اند.

منبع:پدال

مرسدس‌ اِی‌ام‌جی با مدل مخصوص پیست GT R

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار