X بستن تبلیغات
5. Fixed

روشن: حضور سامره در تیم امید استقلال قطعی نیست

وبسایت رسمی برنامه نود -  مدیر اجرایی آکادمی استقلال گفت: حضور علی سامره در تیم فوتبال امید این باشگاه قطعی نیست.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از تسنیم ، حسن روشن در مورد وضعیت آکادمی استقلال عنوان کرد: امروز (چهارشنبه) قرارداد من به صورت رسمی امضا شد. پیش از این طبق حکمی که گرفته بودیم، کارها را انجام می‌دادیم و اکنون با امضای قرارداد، کارها شکل رسمی‌تر به خود گرفت.

وی افزود: بسیاری از کارها انجام شده و شنبه هفته آینده مربیان رده‌های مختلف تیم‌های پایه استقلال به صورت رسمی معرفی می‌شوند. در گذشته بودجه‌ای در اختیار آکادمی نبود، اما امسال بودجه تعیین شده و بر همین اساس نام مربیان را با مبلغ قراردادشان اعلام خواهیم کرد.

مدیر اجرایی آکادمی استقلال در پاسخ به این سوال که آیا تنها حضور علی سامره در تیم امید قطعی شده است یا خیر، گفت: حضور سامره هم در تیم امید قطعی نیست. قرار نیست چون سامره در دیدار تیم امید مقابل بزرگسالان روی نیمکت نشسته، حضورش برای فصل آینده قطعی باشد. سامره و تیمش که 6 نفر بودند، در موقعیت امتحان قرار گرفته بودند. شاید در این چند روز به این نتیجه برسیم که سامره با تیم امید ادامه ندهد و شاید هم تنها از گروه شش نفره سامره به تنهایی بماند.

روشن ادامه داد: همانطور که گفتم برای آکادمی بودجه تعیین شده تا برخی‌ها هوس پول گرفتن از بازیکنان را نکنند. برخی‌ها از پدر و مادر بازیکنان تیم‌های پایه پول می‌گرفتند تا خودشان را تامین کنند. اینها شاید به نوعی حق داشتند چون پولی در آکادمی نبود، اما امسال بودجه تعیین شده است. به همین خاطر نام مربیان تیم‌های پایه را با مبلغ قراردادشان اعلام خواهیم کرد.

وی در خصوص اینکه گفته می‌شود امروز با والدین یکی از بازیکنان درگیری داشته است، گفت: ما هر روز با بسیاری از والدین بگو مگو داریم. آکادمی استقلال با مدیریت عباس کردنوری از سه ماه پیش از بازیکنان تست گرفته و پول هم گرفته بودند. پس از اینکه ما به راس کار آمدیم، دوباره تست گرفتیم. برخی از بازیکنان در تیم اصلی قرار نگرفتند که با اعتراض والدین آنها روبه‌رو شد. به عنوان مثال، سیاوش اکبرپور گفته بود که فلان بازیکن خوب است، اما بازیکن بهتر از او نیز داریم. وقتی او را کنار می‌گذاشتیم، پدرش اعتراض می‌کرد که چرا وقتی پول می‌گرفتید، فرزندم را انتخاب کردید، اما اکنون باید بیرون بماند. البته ما کسی را بیرون نمی‌گذاریم و بازیکنان را به دو تیم مختلف تقسیم می‌کنیم.

 

2020

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار