Xبستن تبلیغات

بازدید معاون اول رییس جمهور از خط تولید و نمایشگاه باطری های لیتیومی

بازدید معاون اول رییس جمهور از خط تولید و نمایشگاه باطری های لیتیومی باطری های لیتیومی از فناوری های نوین است که در توسعه حمل و نقل الکتریکی، مخابرات، سامانه های تجدید پذیر و انرژی های پاک نقش کلیدی دارد.

معاون اول رییس جمهور از خط تولید و نمایشگاه صنعت تحقیقاتی تولیدی باطری های لیتیومی بازدید کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت ،دکتر اسحاق جهانگیری عصر امروز( چهارشنبه) در جریان سفر به شهرستان رباط کریم و بازدید از طرح های تولیدی گروه صنعتی درخشان، به همراه وزرای دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، صنعت، معدن و تجارت و استاندار تهران ضمن بازدید از خط تولید و نمایشگاه باطری های لیتیومی در جریان ظرفیت تولید این واحد که از مجموعه های وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح است قرار گرفت.
باطری های لیتیومی از فناوری های نوین است که در توسعه حمل و نقل الکتریکی، مخابرات، سامانه های تجدید پذیر و انرژی های پاک نقش کلیدی دارد.
تولید این باطری ها گام بلندی در جهت توسعه فناوری های نوین ذخیره سازی های انرژی بوده و در حال حاضر کشورهای محدودی در دنیا به این فناوری دست پیدا کرده اند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار