بسته های تشویقی برای توسعه کشت کلزا در استان تهران ارائه می شود

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی جهاد کشاورزی استان تهران، عباسعلی عامری معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان تهران به سیاست های حمایتی کلزا که از سوی وزارت کشاورزی ابلاغ شده است، اشاره کرد و اظهار داشت: به دلیل اهمیت کشت کلزا در راستای افزایش ضریب خوداتکایی تولید روغن وبا پیگیری ویژه وزارت جهاد کشاورزی، برای سال زراعی آینده مشوق هایی برای توسعه کشت کلزا در نظر گرفته شده است.

عامری افزود: پیش بینی اعتبار مورد نیاز برای جابه جایی کمباین جهت تسهیل در برداشت، پرداخت یارانه برداشت و حمل و نقل محصول تا مرکز، پرداخت سهم حق بیمه کشاورز برای تمام سطح زیر کشت کلزا و همچنین پیگیری افزایش سطح تعهدات بیمه گر با همکاری صندوق بیمه محصولات کشاورزی، حل و فصل مشکلات بازرگانی، تحویل آسان و پرداخت به موقع بها محصول، تأمین یارانه برای خرید ادوات کاشت وبرداشت و...، از جمله سیاست های حمایتی کشت کلزا است.

وی با تأکید بر اینکه تا نیمه مرداد ماه باید تمامی امکانات لازم در راستای توسعه کشت کلزا فراهم باشد، ادامه داد: مدیران شهرستان ها اگر بتوانند دو برابر سهمیه ابلاغی را انجام دهند، قطعا مورد حمایت ویژه قرار می گیرند.

معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان تهران اعلام کرد که براساس هماهنگی انجام شده با رئیس سازمان جهاد کشاورزی، یکی از شاخص های ارزیابی عملکردمدیران شهرستان ها توفیق مدیران در تحقق برنامه ابلاغی توسعه کشت کلزا می باشد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار