رسانه باید بین مردم و مسئولان اعتماد ایجاد کند

کمال سرویها ظهر چهارشنبه در بازدید از دفتر خبرگزاری مهر در مشهد درباره نقش رسانه‌ها در بهبود وضعیت شهر و استان اظهار کرد: رسانه گوش و چشم باز مردم است و باید در همین راستا، کمک به مردم را در اولویت خود قرار دهد.

وی ادامه داد: رسانه باید قصد و نیتش پیگیری مشکلات مردم و به دنبال آن، بررسی وعده‌های مسئولان در رابطه با رفع مشکلات باشد تا وعده‌ها تحقق یابند.

نایب رئیس شورای شهر مشهد با بیان اینکه همه باید به دنبال عملی کردن وعده‌هایشان باشند، گفت: رسانه باید فضا را با پرسیدن سوالات جدی و شفاف برای مسئولان فراهم کند تا در راه تحقق قولهایشان بهتر عمل کنند.

وی خاطرنشان کرد: در شرایط فعلی‌دنیا، یک رسانه می‌توانند سر منشا ایده‌های جدید در حیطه‌های مختلف باشند و می‌توانند محلی برای بیان انتقادات و اظهار نظرهای دلسوزانه در راستای بهبود وضعیت جامعه و مردم محسوب شوند.

نایب رئیس شورای شهر مشهد با اشاره به حضور تیم جدید خبرگزاری مهر تأکید کرد: یکی از نکات مهم در فعالیت رسانه‌ای این است که اهالی قلم باید برای پیش‌برد اهداف جامعه و عمل به رسالت خود باید اهل تضارب آرا باشد و از نقد نهراسد.

گفتنی است مشروح این گفتگو به‌زودی منتشر می‌شود.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار