برگزاری مجمع سالیانه کانون صرافان

به گزارش خبرنگار گروه اقتصاد خبرگزاری میزان، کانون صرافان ایرانیان، از ساعت 16 روز جمعه 25 تیر ماه 1395، مجمع عمومی عادی سالیانه کانون صرافان ایرانیان به شماره ثبت 28595، در محل مؤسسه آموزش عالی بانکداری واقع در خیابان پاسداران، ایستگاه ضرابخانه، پلاک 195 برگزار می‌شود.

بر اساس این گزارش، استماع گزارش عملکرد شورای عالی و بازرس قانونی، طرح و تصویب صورت‌های مالی سال مالی منتهی به 29/12/1394 و بودجه سال جاری کانون، انتخاب حسابرس و بازرس قانونی، انتخاب روزنامه کثیرالانتشار جهت درج آگهی‌های کانون و گزینش برخی از اعضای شورای عالی، از موارد دستور جلسه ذکر شده است.

این گزارش می‌افزاید: مطابق اساسنامه کانون صرافان ایرانیان هر عضو می‌تواند وکالت پنج عضو دیگر را در مجمع عمومی به عهده گیرد و از اعضای کانون دعوت کرده است تا با مراجعه به تارنمای کانون صرافان (www.kanoonsarafan.com) اقدام به دریافت فرم وکالت‌نامه شرکت در جلسه نموده و آن را ممهور به مهر شرکت صرافی نمایند. همراه داشتن فرم مذکور برای نمایندگان اعضاء ضروری می‌باشد.

شایان ذکر است آگهی دعوت به مجمع، در زمان قانونی، در روزنامه کثیرالانتشار مصوب مجمع سال گذشته، درج شده است.

انتهای پیام/

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار