نیمار: اولین باری که مسی را دیدم، وحشت زده شدم

وبسایت رسمی برنامه نود - مهاجم برزیلی بارسا فاش کرد برای اولین بار که لیونل مسی و جمع ستارگان بارسا را دیدم واقعاً وحشت کرده بودم.

به گزارش سایت نود، نیمار مهاجم برزیلی تیم بارسلونای اسپانیا گفت هم برای دیدن مسی و سایر ستارگان بارسلونا لحظه شماری می کردم و هم وقتی که آنها را دیدم یک لحظه از دیدن آن وحشت کردم. این ستاره برزیلی بارسا در سال 2013 از سانتوس برزیل به کاتالانها پیوست و از آن زمان به بعد به یکی از ستاره های تیم بارسا تبدیل شده است. نیمار پس از پیوستن به بارسا مدت زمانی طول کشید تا با شرایط تیم و شرایط جدید زندگی وفق پیدا کند اما پس از آن با کمک دنی آلوز هم تیمی خود در تیم ملی و بارسلونا توانست به خوبی با شرایط جدید سازگاری پیدا کند.

پیش از شروع اولین تمرین تیم، در کمپ تمرینی بارسا وقتی مسی و سایر بزرگان بارسا را دیدم بسیار وحشت کرده بودم و ترسیدم. وقتی وارد رختکن تیم شدم، خیل ستارگان دنیای فوتبال را یکجا دیدم؛ مسی، اینیستا، ژاوی، پیکه و دنی آلوز همه آنجا بودند. وای خدای من چه لحظه باشکوه و البته ترسناکی بود. من همیشه بازی این بازیکنان را در پلی استیشن دیده بودم و خیلی سخت بود که همه آنها را در واقعیت ببینم از این هیجان شوکه شده بودم.

اما دوست خوبم دنی آلوز کمک بزرگی به من کرد و وقتی به بارسلونا آمدم همیشه در کنارم بود تا بتوانم با شرایط جدید وفق پیدا کنم. او وقت زیادی را برای من گذاشت و کمک های زیادی به من کرد.

 

2081

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار