X بستن تبلیغات
5. Fixed

صادرات بوتان پالایشگاه پنجم پارس جنوبی ۹۸ درصد افزایش یافت

به گزارش روابط عمومی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی، ایرج خرمدل مدیر پالایشگاه پنجم مجتمع گاز پارس جنوبی اظهار کرد: در بازه زمانی یاد شده، ۷.۵ میلیون بشکه میعانات گازی، ۲۸۹ هزار تن گاز مایع امل ۱۰۳ هزار تن بوتان و ۱۸۶ هزار تن پروپان در این پالایشگاه تولید شده است. 

خرمدل افزود: پالایشگاه پنجم در سه ماه امسال پنج میلیارد و ۲۰۰ میلیون متر مکعب گاز را فرآورش و به خط سراسری ارسال کرده است. رکورد بالاترین حجم تولید این پالایشگاه با فرآورش ۵۸ میلیون متر مکعب در ۲۳ خرداد ماه ثبت شده است. 

وی با بیان این که در بازه زمانی یاد شده، ۱۳ هزار و ۵۰۰ تن گوگرد دانه‌بندی در این پالایشگاه تولید شده است، اعلام کرد: این مقدار نسبت به مدت مشابه سال پیش از آن ۵۸ درصد رشد داشته است. 

خرمدل در ادامه با اشاره به تامین خوراک پتروشیمی‌ها از سوی پالایشگاه پنجم گفت: در بازه زمانی یاد شده، ۲۲۰ هزار تن اتان به پتروشیمی‌ها ارسال شده که این مقدار نیز نسبت به مدت مشابه سال پیش از آن ۷.۳ درصد افزایش داشته است. 

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار