حمیدرضا پگاه این روزها چه می کند؟

حمیدرضا پگاه بازیگر سینما و تلویزیون در خصوص علت کم کاری اش در تلویزیون گفت : در حال حاضر مدتهاست فعالیتی نداشته ام و پس از سریال آوای باران ، تنها در دوکار کوچک حضور داشته ام .

به گزارش خبرداغ به نقل از خبرگزاری برنا: حمیدرضا پگاه بازیگر سینما و تلویزیون در خصوص علت کم کاری اش در تلویزیون گفت : در حال حاضر مدتهاست فعالیتی نداشته ام و پس از سریال آوای باران ، تنها در دوکار کوچک حضور داشته ام .
بازیگر قلاده های طلا در ادامه افزود : پیشنهادات کاری وجود دارد ولی جذابیتی ندارند . مجموعه ها فاقد فاکتورهای یک اثر خوب هستند که مهمتر از همه از فیلمنامه های خوبی بهره مند نیستند.

وی در پاسخ به این سوال که چرا با داشتن سابقه طولانی در تلویزیون مدتهاست کار تلویزیونی نداشته، گفت : باید از تهیه کنندگان و کارگردان ها پرسید که چرا اینگونه است؟ چون ما بازیگریم و نقشی در پیدایش این معضل نداریم.

بازیگر نیلی تر از مهتاب در پایان گفت : تصمیم گرفته ام در خصوص پیشنهادات کاری کمی سختگیر باشم و اگر فیلمنامه خوب و قابل قبولی ارائه شد حتما میپذیرم .

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار