X بستن تبلیغات
5. Fixed

بانک توسعه صادرات برتر شد

بانک توسعه صادرات برتر شد

عصر اعتبار- "روابط عمومی و بین‌الملل" بانک توسعه صادرات در یازدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی‌ها با رأی هیأت داوران در بخش‌های وب سایت و نسخه موبایلی وب سایت به ترتیب رتبه‌های دوم و سوم را کسب کرد.

به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار»،  در این جشنواره که با حضور دو نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، اساتید ارتباطات، مدیران و کارشناسان روابط عمومی‌های سازمان‌های مختلف برگزار شد با ارایه لوح تقدیر به رئیس اداره روابط عمومی و بین‌الملل بانک توسعه صادرات، اقدامات این اداره در بخش انتشارات الکترونیکی (وب سایت، نسخه موبایلی وب سایت) برتر معرفی شد.
اداره روابط عمومی و بین‌الملل بانک با ارایه مستندات لازم در بخش‌های مخلتف این جشنواره شرکت کرده بود که موفق شد در بین روابط عمومی‌های وزارتخانه‌ها، سازمان‌ها، بانک‌ها و شرکت‌های دولتی و خصوصی در بخش‌های مذکور مقام‌های برتر را کسب نماید.
این جشنواره هر ساله توسط انجمن متخصصان روابط عمومی در سطح ملی و استانی در بخش‌های مختلف انتشارات چاپی و الکترونیکی برگزار شده و از روابط عمومی‌های برتر تقدیر بعمل می‌آید.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار