X بستن تبلیغات
5. Fixed

تریلر های جدید معرفی Ana شخصیت جدید Overwatch و مهارت های او

همانطور که می دانید قهرمان جدید بازی Overwatch به تازکی به صورت رسمی معرفی شد که Ana نام داشته و مهارت های منحصر به فرد بسیاری در مبارزه دارد.

هم اکنون دو تریلر جدید برای معرفی بهتر این شخصیت به اشتراک گذاشته شده که اولین آن به صورت داستانی بود و زندگی گذشته و شخصیت اصلی آنا را روایت می کند.

در این ویدئو ما متوجه می شویم که آنا چگونه بزرگ شده و خانواده اش چگونه افرادی بوده اند, در نهایت این که چه چیزی باعث شد تا آنا به مبارزی بزرگ تبدیل شود نیز کم و بیش در این ویدئو نمایش داده می شود که بسیار زیبا بوده و سبکی کارتونی دارد.

در ادامه شما را به تماشای آن دعوت می کنیم :

و اما دومین تریلر از بخش هایی از گیم پلی بازی Overwatch می باشد که در آن شاهد قابلیت ها و توانایی های قهرمان جدید آن Ana به همراه سلاح های او و نحوه ی مبارزاتش با دشمنان می باشیم.

البته در این ویدئو پوشش و تجهیزات محافظتی آنا نیز قابل مشاهده است که به نظر خیلی عالی وجالب توجه می آید و امیدواریم بازیکنان از قابلیت های او نهایت استفاده را بکنند.

در ادامه این تریلر جدید را مشاهده می کنید :

در نهایت حالت رقابتی Competitive Play بازی Overwatch هم اکنون در دسترس قرار گرفته و بر روی پلتفرم های PS4, Xbox One و PC نیز قابل اجرا می باشد.نسخه ی کنسولی از بازی Overwatch نیز قرار بود در این هفته ارائه شود اما سازندگان اخیرا آن را در تاریخ ۳۰ ژوئن و زودتر از زمان تعیین شده در اختیار کاربران قرار دادند.

هم چنان با بازی تاک همراه باشید.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار