ساموئل ال. جکسون :میس ویندو در جنگ ستارگان هنوز نمرده است!

ساموئل ال جکسون که او را قبلا در فیلمهای جنگ ستارگان نظیر The Phantom Menace, Attack of the Clones و Revenge of the Sith دیده ایم ، هم اکنون نظر خود را در مورد نقش میس ویندو گفته است

کاراکتر او ، Mace Windu در آخرین فیلم کشته شد ،اما در پاسخ به سوال یکی از طرفداران، جکسون می گوید او باور ندارد او واقعا مرده باشد.

یکی از طرفداران از جکسون پرسید که کشتن شخصیت ایده که بود و او نیز پاسخ داد که مانند اکثر قسمت‌ های جنگ ستارگان ایده این اتفاق را جورج لوکاس داد:

قبلا لوکاس به من گفت که او تا به الان تمامی اشخاص مهم را در طول فیلم های قبل کشته است و خب تنها شخصیت که کشتنش می‌تواند معنی داشته باشد ویندو است.

او در ادامه گفت :

من واقعا تعجب کردم و گفتم واقعا باید این اتفاق بیفتد؟ مثلا حالا نمیشه ویندو مجروح شود یا مورد دیگر ولی او گفت خیر! با این وجود این شخصیت هنوز برای من زنده است!

به هرحال همیشه در این طور موارد کسی دیگر تصمیم گیرنده است و این تصمیم قطعا به تبعات بر روی داستان ها و رویدادهای مختلف تاثیر می گذراد.

با بازی تاک همراه باشید

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار