کشف زندان زیرزمینی داعش در جنوب موصل+عکس

نیروهای نظامی عراقی عصر روز گذشته در حین پاکسازی محوطه فرودگاه نظامی «القیاره» واقع در 70 کیلومتری جنوب شهر موصل مرکز استان نینوی این کشور زندان بزرگ زیر زمینی متعلق به گروه تروریستی تکفیری - بعثی داعش را کشف کردند.

گروه بین الملل مشرق- نیروهای نظامی عراقی عصر روز گذشته در حین پاکسازی محوطه فرودگاه نظامی "القیاره" واقع در 70 کیلومتری جنوب شهر موصل مرکز استان نینوی این کشور زندان بزرگ زیر زمینی متعلق به گروه تروریستی تکفیری - بعثی داعش را کشف کردند.کشف زندان زیرزمینی داعش در جنوب موصل+عکس

بنابر این گزارش، زندان مذکور دارای 15 اتاق برای حبس و شکنجه قربانیان داعش بوده و در عمق 5 متری زمین ایجاد شده بود. داعش پیش از رسیدن نظامیان عراقی اقدام به تخلیه زندانیان حاضر در این زندان و انتقال آنها به شهر موصل کرده است. عملیات نیروهای عراقی برای بازپس گیری شهر موصل از داعش طی روزهای گذشته پس از سیطره بر فرودگاه نظامی القیاره وارد مرحله جدیدی شده است. سیطره بر این فرودگاه بعنوان بزرگترین مقر نظامی در شمال عراق امکان گسترش عملیات هوایی علیه مواضع داعش در استان نینوی را به نیروهای عراقی اعطا می کند.

کشف زندان زیرزمینی داعش در جنوب موصل+عکسکشف زندان زیرزمینی داعش در جنوب موصل+عکسکشف زندان زیرزمینی داعش در جنوب موصل+عکس

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار