بازیگر محبوب در Kingsman 2 نیز حضور دارد

به نظر می رسد که آقای کالین فرث در فیلم جدید Kingsman: The Golden Circle حضور داشته باشد ، چرا که همه منتظر شندین این اخبار بودند.

بالاخره که بعد از موفقیت های فیلم اول Kingsman مشخص بود که سری دومی هم ساخته می شود ، ولی خب برای همه سوال بود که آیا اصلا بازیگر محبوب این فیلم آقای فرث در این فیلم جدید حضور دارد یانه که خوشبختانه عکسی منتشر شده که این امر را به خوبی نشان می دهد.

Kingsman2

به تازگی عکسی در اینستاگرام  منتشر شده که از پشت صحنه این فیلم است. همین پست خود باعث شد تا به این شایعات پایان داده شود. در این تصویر که با هشتگ Kingsman2 برروی اینستاگرام انتشار یافته ، کالین فرث را میبینید که عینک و لباسی مشابه شخصیتش در سری اول فیلم را پوشیده است. نکته ای که مطرح می شود این است که فرث چگونه می خواهد برگردد به نسخه ی دوم بازی ، چرا که قسمت اول، با شلیک تیری در سر توسط ساموئل ال جکسون به قتل رسید.

هم اکنون که داریم این اخبار را برای شما می نویسیم ، اطلاعات زیادی از قسمت دوم فیلم نداریم. تنها چیزی که در این باره منتشر شده ،  این است که کینگزمن ۲، داستان اتحاد افراد کینگزمن با همتای آمریکایی خود با نام Statesman را روایت می‌کند که متحد شده تا با خطری که دنیا را تهدید می‌کند مقابله کنند. احتمالا فرث در Kingsman 2  به صورت صحنه‌های قدیمی قرار بگیرد، یکی از این پیش بینی ها در مورد اوست .

فیلم در تاریخ ۱۶ ژوئن ۲۰۱۷  با ۲۶ خرداد ۱۳۹۶ اکران می شود .

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار