ترفند جالب بارسلونا برای دور زدن حاشیه ها

باشگاه بارسلونا این روزها با یکی دو مورد مسائل حاشیه ای روبرو شده با این حال ترفند جالبی برای دور زدن آنها بکار برده است.

ورزش سه: محکومیت مسی به زندان به دلیل فریبکاری مالیاتی همچون شوکی بود به باشگاه بارسلونا، چرا که ممکن است مسی به همین دلیل راضی به تمدید قرارداد خود نشود. مدیران بارسا هفته گذشته درگیر مختومه کردن پرونده جنجالی انتقال نیمار نیز بودند.ترفند جالب بارسلونا برای دور زدن حاشیه ها

آنها برای حمایت از مسی در قبال محکومیتش، کمپینی در شبکه های اجتماعی به راه انداختند به نام "ما همه مسی هستیم". کمپینی که 4 روز پس از حیاتش با مخالفت طیف گسترده ای از مردم روبرو شده است چرا که معتقدند حمایت از یک متقلب مالیاتی اقدام درستی نیست.

دادستانی اسپانیا و نیز چند تن از مدیران فدراسیون فوتبال اسپانیا و اتحادیه لالیگا نیز از بارسلونا خواستند این کمپین را متوقف کند. نکته جالب اما واکنش بارسایی ها به این موضوع بود.

آنها برای منحرف کردن اذهان عمومی از این مساله، از دو خرید خود به نام های اومتیتی و دینیه رونمایی کردند در حالیکه قرار بود روز جمعه، اومتیتی بصورت رسمی معارفه شود و دینیه نیز هنوز بصورت رسمی به بارسلونا نپیوسته است! روز دادگاه مسی نیز بارسلونا نشست خبری مدیر ورزشی خود را برگزار کرد که حواشی زیادی به دنبال داشت.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار