120 هزار موشک حزب الله آماده حمله به اسرائیل است

به گزارش سرویس بین‌الملل جام نیـوز، روزنامه صهیونیستی جروزالم پست در گزارشی نوشت: دنی دانون نماینده اسرائیل در سازمان ملل؛  از شورای امنیت خواست در راستای از بین بردن حزب‌الله در جنوب لبنان اقدام کند.

نماینده اسرائیل در سازمان ملل در هشداری جدی به مقامات سازمان ملل اعلام کرد که حزب الله هم اکنون دارای 120 هزار موشک است که این تعداد به منظور هدف قرار دادن اسرائیل آماده شده اند.

وی افزود: حزب الله در مقایسه با 10 سال قبل، تعداد موشک های خود را 17 برابر بیشتر کرده است و اکنون بیش از 120 هزار موشک دارد که ده سال قبل تعداد آنها 7 هزار موشک بوده است.

این روزنامه افزود: دانون در گزارشی که به شورای امنیت ارائه کرد تصاویری پیوست کرده بود که به گفته وی با پهپادهای اسرائیلی از شهر شقرا، واقع در جنوب لبنان گرفته شده است.

دانون مدعی شد: «این شهر به انبار اسلحه حزب‌الله تبدیل شده است و حزب‌الله این سلاح‌ها را در کنار مدارس و دیگر موسسات عمومی نگهداری می‌کند که خطری برای غیرنظامیان محسوب می‌شود.»

501

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار