تقدیم گزارش دوم اجرای برجام به مجلس توسط وزارت خارجه

عضو کمیسیون امنیت‌ملی مجلس از تقدیم گزارش دوم وزرات خارجه از نحوه اجرای برجام در روز یکشنبه هفته آینده به کمیسیون امنیت‌ملی مجلس خبر داد.

خبرگزاری تسنیم: جواد کریمی‌قدوسی نماینده مردم مشهد و عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس شورای اسلامی، از ارائه گزارش دوم وزارت خارجه در مورد نحوه اجرای برجام خبر داد و گفت: براساس اعلام آقای عراقچی قرار بود این گزارش امروز به کمیسیون امنیت‌ملی واصل شود، اما از آنجا که کمیسیون امنیت‌ملی امروز جلسه‌ای ندارد، لذا دیروز در جلسه کمیسیون تاکید کردیم که گزارش باید در هفته آینده و توسط خود آقای ظریف به کمیسیون تقدیم شود.

وی ادامه داد: بنابراین گزارش دوم وزارت خارجه از نحوه اجرای برجام در روز یکشنبه هفته آینده که کمیسیون امنیت ملی جلسه دارد، تقدیم کمیسیون خواهد شد.

این عضو کمیسیون امنیت‌ملی با تاکید بر لزوم اطلاع‌رسانی مفاد این گزارش به مردم تصریح کرد که این گزارش باید به اطلاع مردم برسد تا در جریان نحوه اجرای برجام و نتیجه آن قرار گیرند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار