شهدای چهارباغ قهرمان جام فوتسال مهاجرین ساوه شد

وبسایت رسمی برنامه نود - دومین دوره مسابقات فوتسال مهاجرین ساوه با عنوان جام فاطمیون ویژه شهدای مدافع حرم افغانستان با معرفی تیم‌های برتر و تیم برتر اخلاق به کار خود خاتمه داد.

این مسابقات با شرکت  16 تیم در 4 گروه 4 تیمی در شب‌های ماه مبارک رمضان شد که بعد از بازی‌های دور اول گروهی 8 تیم به دور بعد صعود کرد که در 2 گروه چهار تیمی ردهبندی شدند.

بازی‌ها باحضور پرشور تماشاگران مهاجرین برگزارشد، در دور دوم گروهی نیز تیم‌های اول و دوم هرگروه به مرحله بعدی صعود کردند که از گروه اول شهدای چهارباغ و امید وحدت و از گروه دوم طلوع و افتخار وطن به عنوان چهار تیم مرحله نیمه نهایی انتخاب شدند.

در مرحله نیمه نهایی تیم شهدای چهارباغ 5_2 افتخار وطن و تیم امید وحدت 3_1 طلوع را شکست داده و به دیدار فینال راه یافتند.

دیدار رده بندی نیز با پیروزی 3_2 تیم طلوع مقابل افتخار وطن به پایان رسید و نفرات سوم و چهار انتخاب شدند.

در دیدار پایانی که با حضور ریاست اداره ورزش ساوه، ریاست هیأت فوتبال برگزارشد تیم شهدای چهارباغ دردیداری برترو با نتیجه ۵ بر یک امید وحدت را شکست داده و قهرمان شد.

در مراسم اختتامیه در ابتدا از خانواده‌های شهید محسنی و شهید احمدی از شهدای مدافع حرم افعانستانی تقدیر به عمل آمد سپس از داوران بازی‌ها، از کمیته اجرایی مسابقات تقدیر به عمل آمد و در نهایت تیم‌های اخلاق و تیم‌های اول تا سوم معرفی شدند.

در این دوره از مسابقات تیم  افتخار وطن به عنوان تیم برتر اخلاق و تیم‌های شهدای چهار باغ و تیم امید وحدت به ترتیب اول و دوم شدند.

«مصطفی مظفری» از تیم شهدای چهارباغ به عنوان آقای گل و «محمود کریمی» به عنوان بهترین دروازه‌بان از تیم شهدای چهار باغ انتخاب شد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار