X بستن تبلیغات
5. Fixed

حافظ در کانال 73 هزار واحدی متوقف شد

به گزارش خبرنگار گروه اقتصاد خبرگزاری میزان، شاخص بورس و اوراق بهادار تهران در معاملات امروز 26 واحد رشد کرد و در کانال 73 هزار واحدی متوقف شد.
 
در معاملات امروز تعداد یک هزار و 785 سهم اوراق بهادار به ارزش 6 میلیارد و 195 میلیون و 442 هزار ریال در بیش از 57 نوبت معاملاتی داد و ستد شدند.
 
بر این اساس نیمی از شاخص‌ها با روند منفی و نیمی با روند مثبت روبرو شدند به طوری که شاخص قیمت (وزنی-ارزشی) 9 واحد، شاخص کل (هم وزن) 17 واحد، شاخص قیمت (هم‌وزن) 14 واحد و شاخص بازار دوم رشد 200 واحدی و شاخص آزاد شناور 11 واحد  و شاخص بازار اول 5 واحد کاهش را تجربه کرد.
 
نمادهای پر بیننده معاملات امروز در گروه خودرویی‌ها سایپا، پارس خودرو، با روند منفی در در گروه بانکی‌ها بانک ملت با کاهش، کنتور سازی و سرامیک صنعتی اردکان با رشد و پالایش نفت بندر عباس با روند منفی به کار خود پایان دادند.
 
*معاملات بازار فرابورس:
 
شاخص بازار فرا بورس با کاهش 3 واحدی به پله 767 واحدی سقوط کرد.  
 
در معاملات بازار فرا بورس تعداد 192 هزار و 881 سهم اوراق بهادار به ارزش یک میلیارد و 14 میلیون و 38 هزار ریال در بیش از 102 نوبت معاملاتی دادوستد شدند.
 
نمادهای پر بیننده معاملات بازار فرا بورس در گروه بانکی‌ها بانک دی با کاهش، سهامی ذوب آهن اصفهان، پالایش نفت لاوان و گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی با کاهش، سرمایه‌گذاری توسعه گوهران امید ، مدیریت انرژی امید تابان هور و سهامی ذوب آهن اصفهان با رشد به کار خود پایان دادند.  
 
انتهای پیام/

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار