کدخدایی از نمایندگان مجلس تشکر کرد

حقوقدان جدید شورای نگهبان گفت: از نمایندگان محترم مجلس که به بنده اعتماد کردند و فراکسیون های مختلفی که به بنده عنایت داشتند و نیز رسانه ها ،تشکر می‌کنم.

خبرگزاری ایسنا:‌ عباسعلی کدخدایی ضمن تشکر از رییس و هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی برای اعتمادی که به وی داشتند، گفت: از نمایندگان محترم مجلس که به بنده اعتماد کردند و فراکسیون های مختلفی که به بنده عنایت داشتند و نیز رسانه ها ،تشکر می‌کنم.

وی افزود: برنامه های خود را در قالب مصاحبه مفصل‌تری ارایه خواهم داد.

کدخدایی در پاسخ به سوالی مبنی بر این‌که اگر پیشنهاد سخنگویی شورای نگهبان به شما شود،  قبول می‌کنید؟ گفت: اجازه دهید در مصاحبه‌ای که خواهم داشت آن را بیان کنم اما به هر حال در این زمینه تابع تصمیم اعضای محترم شورای نگهبان هستم.

پس از معرفی نامزدهای حقوقدان شورای نگهبان، نمایندگان مجلس عباسعلی کدخدایی،‌ محمدرضا علیزاده و سیدفضل‌الله موسوی را به عنوان اعضای حقوقدان این شورا انتخاب کردند.

بنابراین گزارش،از 263 نماینده حاضر در جلسه عباسعلی کدخدایی 203 رأی، محمدرضا علیزاده 178 رأی و سیدفضل‌الله موسوی 142 رأی، احمد بیگی حبیب‌آبادی 109 رأی و محمدهادی صادقی 105 رأی اوردند که عباسعلی کدخدایی، علیزاده و موسوی به عنوان اعضای حقوقدان شورای نگهبان انتخاب شدند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار