X بستن تبلیغات
5. Fixed

سرمایه‌گذاران هالیوودی سهام UFC را خریدند

آژانس استعدادیابی آمریکا (WME- IMG) و تعدادی دیگر از سرمایه‌گذاران هالیوودی، سهام سازمان UFC که برگزارکننده مسابقات MMA است را خریدند.

به گزارش ایسنا به نقل از Inside the games، لانا وایت رییس UFC این خبر را تایید کرد و اعلام کرد شرکت‌های سیلور لیک که مالک WME- IMG هستند به همراه با تعدادی از میلیاردهای سرمایه‌گذار از جمله مایکل دل، مالک شرکت کامپیوتری Dell سهام UFC را خریداری کردند.

UFC به یک سازمان بزرگ تبدیل شده که از حق پخش تلویزیونی و اینترنتی فایده می‌برد و جایگاه خوبی در صنعت بوکس و دیگر ورزش‌های رزمی دارد. وایت باره این سرمایه‌گذاری 3.6 میلیارد دلاری گفت: UFC با ورزش‌های دیگر قابل مقایسه نیست. همیشه هدف ما برگزاری بزرگ‌ترین و بهترین مسابقات برای طرفداران بوده است. می‌خواهیم با سرمایه‌گذاران کار کنیم تا این ورزش را به سطح بالاتری ببریم.

هر ساله در UFC بیش از 40 مسابقه زنده برگزار می‌شود. این مسابقات در قفس‌هایی به شکل هشت ضلعی برگزار می‌شوند.  بیش از 156 کشور این مسابقات را پخش می‌کنند.

انتهای پیام

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار