حافظه SSD چهار ترابایتی سامسونگ با قیمت ۱۵۰۰ دلار عرضه شد

سامسونگ در ساخت و تولید حافظه‌های SSD خوب عمل کرده و باخبر شدیم جدیدترین حافظه SSD چهار ترابایتی سامسونگ با قیمت ۱۵۰۰ دلار روانه بازار شده است.

اگر اخبار فارنت را دنبال کرده باشید حتما به خبر معرفی کارت‌های حافظه فوق پرسرعت UFS سامسونگ برخوردید، اکنون نیز باخبر شدیم که حافظه‌ SSD جدید سامسونگ با چهار ترابایت ظرفیت روانه بازار شده است، این اخبار حکایت از عزم جدی سامسونگ برای حضور در بازار حافظه‌های ذخیره‌سازی مختلف دارد.

حافظه جدید SSD معرفی شده از فناوری V-NAND سامسونگ بهره می‌برد و باعث می‌شود تا کاربر بتواند اطلاعات خود را بر روی این حافظه SSD با سرعت ۵۴۰ مگابایت در ثانیه بنویسد و با سرعت ۵۲۰ مگابایت در ثانیه اطلاعات نوشته شده را بخواند. از طرف دیگر نیز باید گفت ظاهرا خاطر سامسونگ از حافظه‌ SSD چهار ترابایتی جدید خود حسابی جمع است چرا که این حافظه با ۵ سال ضمانت روانه بازار می‌‌شود.

البته دسترسی به چهار ترابایت حافظه SSD برای کاربر ارزان تمام نمی‌شود و همان‌‌گونه که در ابتدا هم اشاره شد این حافظه چهار ترابایتی جدید سامسونگ دقیقا ۱۴۹۹ دلار قیمت خواهد داشت.

در مجموع باید گفت بدون شک در موارد خاص نیاز به این حافظه احساس می‌شود و این امر باعث شده تا سامسونگ حافظه چهار ترابایتی SSD خود را با توجه به نیاز بازار عرضه کند، به این ترتیب حافظه‌ای با این حجم، قیمت و سرعت قطعا مشتریان خاص خود را خواهد داشت. از طرف دیگر با توجه به حضور بیشتر حافظه‌های SSD، انتظار می‌رود در آینده شاهد کاهش قیمت کلی این حافظه‌های سریع و قابل اطمینان باشیم.

در حال حاضر حافظه چهار ترابایتی SSD سامسونگ برای فروش در فروشگاه آنلاین آمازون قرار داده شده است.

gsmarena.com

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار