X بستن تبلیغات
5. Fixed

فضای بیرونی خانه‌تان را رمانتیک و لذت بخش بچینید +تصاویر

وجود یك پاسیو، تراس یا ایوان در خانه می‌تواند روزهای زیبای تابستان را دل‌انگیز‌تر كند. نوشیدن چای عصرگاهی در یك تراس كه همه شرایط آسایش در آن وجود دارد، بسیار گوارا‌تر و دلچسب‌تر است.

فضای بیرونی خانه

وجود یك پاسیو، تراس یا ایوان در خانه می‌تواند روزهای زیبای تابستانی را دل‌انگیز‌تر كند. نوشیدن چای عصرگاهی در یك تراس كه همه شرایط آسایش در آن وجود دارد، بسیار گوارا‌تر و دلچسب‌تر است. اما چگونه می‌توان همه شرایط آسایش را برای یك محوطه باز یا فضای بیرونی مثل تراس یا ایوان مهیا كرد؟ خب، مسلم است كه باید برای این فضا مبلمانی‌ زیبا و متناسب در نظر بگیرید تا به آنچه توقع دارید، برسید.

با این 7 راه‌حل از فضای بیرونی خانه‌تان لذت ببرید

سایبان‌های برقی و متحرك؛ سایه‌ای خنك برای تراس‌ها و فضاهای بیرونی خانه شما

سقف‌های متحرك یكی از تجهیزاتی است كه می‌تواند تراس و فضای بیرونی خانه شما را به شرایط ایده‌آل نزدیك كند. شما برحسب نیازتان می‌توانید این سقف‌ها را باز كرده یا ببندید و طبق شرایط از آنها استفاده كنید. مزایا و كاربرد بسیار زیاد آنها باعث شده تا استفاده از این سقف‌ها و سایبان‌های متحرك رواج بیشتری پیدا كند.

 با این 7 راه‌حل از فضای بیرونی خانه‌تان لذت ببرید

 این سقف‌ها و سایبان‌های متحرك را در هر جایی می‌توان نصب كرد؛ كنار استخر، محوطه باز رستوران‌ها و هتل‌ها و روی تراس‌ها و زمین‌های بازی. این سقف‌ها و سایه‌بان‌های متحرك می‌توانند لذت صرف یك صبحانه با عزیزان‌تان در فضای باز و گریز از اشعه زیانبار خورشید یا ضیافت یك شام در زیر نور لامپ‌های فلورسنت در شب را فراهم كنند.

آلاچیق‌ها ؛ زیبایی دكوراسیون حیاط خانه شما

اگر فضای كافی در حیاط‌ خانه خود دارید، می‌توانید از یك آلاچیق زیبا در یك گوشه آن استفاده كنید. این آلاچیق‌های زیبا می‌توانند فرصتی را برای شما ایجاد كنند تا در هر شرایط آب و هوایی‌ بتوانید از فضای سبز بیرون خانه خود لذت ببرید. این آلاچیق‌ها حتی می‌توانند چهره باغ و باغچه شما را نیز دستخوش تغییرات زیبایی كنند.

با این 7 راه‌حل از فضای بیرونی خانه‌تان لذت ببرید

باربیكیو؛ گرمایی دلچسب در تابستان

باربیكیو‌ها نیز یكی دیگر از تجهیزاتی هستند كه وجود آنها در تراس یا فضای بیرونی خانه‌تان می‌تواند بر جذابیت فضا بیفزاید. باربیكیو‌ها را می‌توانید در گوشه تراس خانه‌تان قرار دهید و گوشه‌ای دنج برای بعد از ظهر‌های تابستان خود درست كنید.

با این 7 راه‌حل از فضای بیرونی خانه‌تان لذت ببرید

سبزی و طراوت را با گلخانه‌های كوچك به حیاط خانه‌تان بیاورید

كارشناسان همواره معتقد بوده‌اند گل و گیاه را باید در گلخانه نگهداری كرد و فضای سبز خانگی را با یك گلخانه در حیاط، بالكن، تراس، پاسیو یا حتی پشت‌بام زیباتر كرد. گلخانه‌های خانگی پیش‌ساخته ارمغانی است به دوستداران و علاقه‌مندان به گل و گیاه. مهم نیست خانه‌ای كوچك دارید یا بزرگ، مهم این است كه بتوانید گوشه‌ای سبز را برای خانه‌ خود ایجاد كنید كه در آن آرامش حاكم باشد و طراوت گیاهان به آن جان ببخشد.

با این 7 راه‌حل از فضای بیرونی خانه‌تان لذت ببرید

مبلمان‌ تابی برای فضای بیرونی منزل

مبلمان فضای بیرونی فقط به همین موارد خلاصه نمی‌شود، شما می‌توانید برای فضای بیرونی خانه‌تان مبلمان‌ دیگری نیز در نظر بگیرید؛ مثل قرار دادن یك دست مبلمان راحتی، یك میز غذاخوری شیك و زیبا، حوضچه آب گرم، آتشدان یا حتی یك تاب جذاب. همه اینها می‌تواند در زیبایی چهره حیاط و محوطه بیرونی خانه شما تاثیرگذار باشد.

 با این 7 راه‌حل از فضای بیرونی خانه‌تان لذت ببرید

نورپردازی فضای بیرونی خانه

نورپردازی هم یكی دیگر از راه‌های تزیین فضای بیرونی خانه است كه می‌تواند به آن جذابیت ببخشد. اجرای نورپردازی‌های خیره‌كننده می‌تواند به شما كمك كند تا از فضای بیرونی خانه‌تان لذت بیشتری ببرید. همچنین این نورپردازی‌ها به فضای بیرونی خانه شما كمك می‌كند تا درخشش خیره‌كننده خود را در شب هم حفظ كند.

 با این 7 راه‌حل از فضای بیرونی خانه‌تان لذت ببرید

تزیین مبلمان و تجهیزات محوطه بیرونی خانه

بعد از اینكه همه مبلمان‌ و تجهیزات مورد نظرتان را به فضای بیرونی خانه‌تان اضافه كردید، حالا می‌توانید به تزیینات آنها فكر كنید؛ مثلا می‌توانید بالكن فسقلی خانه‌تان را زیبا كنید یا پله‌ها و نرده‌های‌تان را تغییر دهید. برای این كار دست‌تان حسابی باز است.

با این 7 راه‌حل از فضای بیرونی خانه‌تان لذت ببرید

منزل

مطالب مرتبط :

زیباترین دکوراسیون حیاط خلوت و باربیکیو + تصاویر

دکوراسیون بسیار شیک برای حیاط خلوت و پاسیو کوچک+تصاویر

دکوراسیون و طراحی باغچه در حیاط کوچک خانه + تصاویر

استفاده از فضای سبز در دکوراسیون داخلی منزل + تصاویر دیدنی

نمونه هایی از سنگ فرش باغ و حیاط + تصاویر

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار