جرائم بیمه‌ای کارفرمایان خوش‌حساب بخشیده می‌شود

سید احمد سیدی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری و تحقق شعار سال «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» و همچنین باهدف حمایت از کارفرمایان خوش‌حساب، سازمان تأمین اجتماعی تسهیلات بخشودگی جرائم را در مورد کارفرمایانی که حق بیمه کارکنان خود را هرماه به‌طور کامل پرداخت کرده و در فاصله زمانی خاص بنا به دلایل غیرارادی همچون حوادث غیرمترقبه، نوسانات ارزی یا آثار تحریم‌های ظالمانه در پرداخت حق بیمه کارکنان خود دچار مشکل شده‌اند، اجرا می‌کند.

وی مهلت استفاده از این تسهیلات را حداکثر تا تاریخ ۲۶ شهریورماه سال جاری اعلام کرد و افزود: کارفرمایان در صورت بروز بحران‌های آتی برای بهره‌مندی از این مزایا باید مراتب را حداکثر ظرف مدت سه ماه از تاریخ وقوع به شعب سازمان تأمین اجتماعی اعلام کنند.

سرپرست اداره کل تأمین اجتماعی استان تصریح کرد: کارفرمایان می‌توانند برای آگاهی از شرایط بهره‌مندی از این تسهیلات، به پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان تأمین اجتماعی به نشانی اینترنتی www.tamin.ir و یا شعب تأمین اجتماعی سراسر کشور مراجعه کنند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار