X بستن تبلیغات
5. Fixed

هشدار سازمان سنجش به داوطلبان کنکور/ از ورود داوطلبان با وسایل ممنوعه به جلسه آزمون ممانعت می‌شود

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، سازمان سنجش آموزش کشور در اطلاعیه‌ای نسبت به استفاده از تلفن‌های همراه، دستبند و ساعت‌های مچی هوشمند ، هندز فری ،قلم‌های الکترونیکی و یا اسکنرهای الکترونیکی و سایر تجهیزات الکترونیکی و ارتباطی در جلسه آزمون به داوطلبان هشدار داد.

در اطلاعیه سازمان سنجش آمده است: داوطلبان آزمون سراسری سال 1395 در جلسه آزمون مجاز به استفاده از تلفن‌های همراه، دستبند و ساعت‌های مچی هوشمند، هندز فری، قلم‌های الکترونیکی یا اسکنرهای الکترونیکی و سایر تجهیزات الکترونیکی و ارتباطی نیستند بنابراین از ورود داوطلبانی که هر یک از وسایل اشاره شده را به همراه داشته باشند، به جلسه آزمون ممانعت و با آنان برابر مقررات قانون رسیدگی به تخلفات و جرایم در آزمون‌های سراسری رفتار می‌شود.

در ادامه این اطلاعیه عنوان شده است: ضمنا داوطلبان و مجریان آزمون می‌توانند هرگونه اطلاعات و اخبار در زمینه تخلفات و جرائم مرتبط را به اطلاع مسئولان سازمان سنجش برسانند.

برای این منظور سامانه‌ای در سایت سازمان سنجش طراحی شده است که از بعدازظهر امروز فعال می‌شود.
همچنین شماره تلفن‌های 02188905551 (تهران)، 02636182365 (کرج) و  پست الکترونیکی hefazatazmon@sanjesh.org نیز به همین منظور درنظر گرفته شده است.

انتهای پیام/

http://fna.ir/SE70IG

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار