اردوی دونده ماراتن المپیکی ایران نیمه تمام ماند

به گزارش فرهنگ نیوز؛ محمدجعفر مرادی، دونده المپیکی ماراتن که برای برپایی اردوی یک ماهه 13 تیر راهی کنیا شده بود، پس از گذشت تنها یک هفته تمرین به ایران بازگشت.

ظاهرا شرایط تمرینی مرادی در کنیا مساعد نبوده و کمپی که برای وی در نظر گرفته شده بود، وضعیت خوبی نداشت و بیشتر شبیه روستا بوده و همین موضوع باعث شد او خیلی زود به ایران بازگردد.

در حالی این شرایط برای مرادی پیش آمده است که او نخستین دونده ماراتن ایران است که توانسته سهمیه المپیک را بگیرد.

او در چند ماه گذشته تنها در تهران تمرین کرده و اولین اردوی خارجی هم نیمه تمام ماند و باید دید با این وضعیت چه نتیجه‌ای برای او در المپیک رقم خواهد خورد.

حسین شایان، عضو سازمان تیم های ملی دوومیدانی در این باره گفت: من اطلاعی از بازگشت وی ندارم و علت بازگشت وی را ندارم، اما چیزی که مسلم است اینکه امکانات اردویی در کشور خودمان به مراتب بهتر از کنیا است و ورزشکاران ما بعد از حضور در آنجا متوجه این موضوع می‌شوند. کمپ تمرینی هم شهر کوچکی است که خود تیم ملی کنیا هم آنجا تمرین می‌کند.

وی در مورد اینکه گفته می‌شود، مربی در نظر گرفته برای وی مناسب نبوده است، گفت: خواجوی، مسئول آموزش فدراسیون این مربی را از روی رزومه‌اش انتخاب کرده بود و او هم رزومه خوبی داشت.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار