زیبایی مدل مو و آرایش به سبک جنیفر لوپز + تصاویر

جی لو یکی از سلبریتی هایی که سبک و استایل زیبایی اش مورد پسند اکثر خانم هاست و خیلی از دختران و زنان جوان دوست دارند مثل او جذابیت و زیبایی تقریبا طبیعی داشته باشند . سالهاست که آرایش و مدل موهای این خواننده و بازیگر زن هالیوودی تغییر خاصی نداشته است و این نشانه رضایت او از ظاهرش است در واقع یکی از چهره هایی که بیشتر سعی می کند با ورزش و رژیم غذایی مناسب زیبایی و جوانی خود را حفظ کند و کمتر به سراغ جراحی های زیبایی می رود همین خانم لوپز است و او بارها مخالفت خود را با زیبایی های غیرطبیعی در مصاحبه هایش عنوان کرده است . همانطور که گفتیم قصد داریم نگاهی داشته باشی به سبک زیبایی جنیفر لوپز 46 ساله که هنوز مثل دختر خانم های 20 ساله آرایش و آپدوهای زیبایی برای موهایش انتخاب می کند .

جنیفر لوپز

آرایش و رنگ موهای جنیفر لوپزسبک آرایش جنیفر لوپز مناسب صورت های قلبی شکل و استخوانی

در یک نگاه کلی به تصاویر منتشر شده از جنیفر لوپز در جشنواره ها و فرش قرمزهای سالیانه متوجه یک چهره یکنواخت می شویم ، نه اینکه آرایش و مدل موهای او تکراری است بلکه او سعی می کند زیبایی چهره اش را در غالب یک آرایش یکنواخت و البته با تغییرات لایت حفظ کند . زیاد رنگ و وارنگ آرایش نمی کند و اکثرا با تناژ قهوه ای از سایه چشم ، رژگونه و رنگ مو زمینه اصلی میکاپ خود را انتخاب می کند. بعضی اوقات در مراسم خیلی رسمی اگر بخواهد متفاوت باشد تیرگی آرایش دور چشمش را بیشتر می کند و. کمی هم برنزگی رنگ کرم پودرش را افزایش می دهد . اما آرایشگر خصوصی وی ، اسکات بارنرز است که توانسته چهره جنیفر لوپز را در تمام این سالها زیبا و خاص آرایش کند. آرایشگر او در مورد جنیفر می گوید:او زنی بسیار زیبا است و من فقط کاری میکنم که مردم جهان آنطور که باید، او را ببینند.همیشه در آرایش جنیفر سعی میکنم زیاد چهره وی را روشن نکنم.از روشن کننده ای استفاده میکنم که با پوست وی هماهنگی داشته باشد و تنها صورت او را درخشان کند.. جی لو بیشتر از رژلب های نارنجی و صورتی استفاده میکند و زیاد سعی در مچ شدن رنگ رژلبش با رنگ لباسش ندارد.رنگ موهای جنیفر لوپز هم بیشتر با هایلایت های روشن و تیره همراه است و کمتر رنگ موهای تیره روی موهای او دیده ایم ، جنیفر از قرار معلوم علاقه ای به رنگ موهای فانتزی ندارد و سعی می کند از همان طیف بلوند و شکلاتی خارج نشود.

تصاویر سبک آرایش و میکاپ جنیفر لوپز خواننده

 

آرایش چشم جنیفر لوپز

پترن آرایش چشم جنیفر لوپز با سایه

عکس جنیفر لوپز

عکس جنیفر لوپز با آرایش

آرایش غلیظ

آرایش غلیظ جنیفر لوپز

جنیفر لوپز

آرایش لایت و جدید جنیفر لوپز

جنیفر لوپز

مدل شینیون مو و آرایش جنیفر لوپز در سالهای دور

آرایش جنیفر لوپز

آرایش جنیفر لوپز در مراسم فرش قرمز

آرایش ساده جنیفر لوپز

آرایش ساده و محو جنیفر لوپز

آرایش جنیفر لوپز

آرایش جنیفر لوپز در مراسم اسکار

آرایش جنیفر لوپز

آرایش جنیفر لوپز در یک تبلیغات

 

آرایش چشم جنیفر لوپز

آرایش دودی چشم جنیفر لوپز

آرایش جنیفر لوپز

سبک ساده آرایش جنیفر لوپز

 

آرایش جنیفر لوپز

آرایش روشن و فانتزی جنیفر لوپز

سلفی جنیفر لوپز

عکس سلفی جنیفر لوپز از آرایش غلیظ صورتش

جنیفر لوپز

عکس جنیفر لوپز در مراسم گرمی

آرایش جدید جنیفر لوپز

آرایش جدید جنیفر لوپز مناسب دختران و زنان جوان

آرایش جنیفر لوپز

آرایش تیره جنیفر لوپزآرایش جنیفر لوپز ، زیبایی به سبک جنیفر لوپز + تصاویر

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار