شهرستان های استان تهران نیازمند شبکه مستقل استانی است

سید حسین نقوی حسینی در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به این نکته که نقش رسانه ملی در توسعه و معرفی ظرفیت های سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و غیره هر استان بسیار موثر است، اظهار داشت: رسانه ملی می تواند با برنامه ریزی مدون و اصولی و معرفی پتانسیل و ظرفیت های موجود، زمینه رشد و توسعه مناطق مختلف را فراهم سازد.

نماینده مردم ورامین، پیشوا و قرچک در مجلس شورای اسلامی افزود: از طرف دیگر رسانه ملی می تواند با مطرح ساختن مشکلات، انتظارات و موانع توسعه مناطق مختلف هر استان، مدیران را نسبت به مسائل، بیش از پیش آگاه ساخته و زمینه رفع معضلات را فراهم سازد.

وی ادامه داد: باید پذیرفت که جمعیت میلیونی شهرستان های استان تهران سهمی در رسانه ملی ندارند، در حالی که جمعیت این مناطق از برخی استان های کشور بیشتر است.

نقوی حسینی اضافه کرد: مردم شهرستان های استان تهران از عدم داشتن رسانه مستقل گلایه مند هستند و شبکه هایی نظیر تهران طی سال های گذشته نتوانسته تا نیازهای مردم این استان را در حوزه های گوناگون پاسخ دهد.

وی بیان داشت: شهرستان های استان تهران نیازمند شبکه مستقل استانی است تا مشکلات و دغدغه های مردم این استان به صورت ویژه دیده شده و  زمینه معرفی پتانسیل و ظرفیت های شهرستان های این استان فراهم شود.

نقوی با تأکید بر این نکته که مردم استان تهران منتظر اقدام مسئولان هستند، یادآور شد: امیدواریم تا به مطالبه مردم شهرستان های استان تهران در راه اندازی شبکه مستقل استانی توجه ویژه شود.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار