سهل انگاری در حوزه عفاف و حجاب پذیرفتنی نیست

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله سید مرتضی محمودی شامگاه سه شنبه در جمع حلقه های صالحین در مسجد صاحب الزمان(عج) شهرستان ورامین با گرامیداشت هفته عفاف و حجاب اظهار داشت: امروز دشمن برای ضربه زدن به فرهنگ عفاف و حجاب برنامه ریزی کرده است.

امام جمعه و نماینده ولی فقیه در شهرستان ورامین افزود: گسترش فرهنگ عفاف و حجاب مسئولیت یک یا دو نهاد و ارگان خاص نیست، بلکه مردم و مسئولان به عنوان یک وظیفه دینی و شرعی باید در این زمینه ورودکنند.

وی با تأکید بر دستاوردهای گسترش فرهنگ عفاف و حجاب ادامه داد: توسعه فرهنگ عفاف و حجاب سبب استحکام بنیان های خانواده و تعمیق ارزش ها و باورهای اسلامی می شود.

محمودی یادآور شد: امروز دشمن، فرهنگ عفاف و حجاب را یکی از نقاط قوت ملت ایران می داند و برای ضربه زدن به آن تلاش می کند، به همین خاطر باید آحاد مردم و مسئولان برای خنثی کردن توطئه دشمنان تلاش کنند.

نماینده ولی فقیه در شهرستان ورامین گفت: بدون تردید هر گونه سهل انگاری در حوزه عفاف و حجاب از سوی مردم و مسئولان پذیرفتنی نخواهد بود.

امام جمعه ورامین با اشاره به ضرورت گسترش تذکر لسانی در جامعه افزود: تذکر لسانی فقط وظیفه مسئولان نیست بلکه باید مردم نیز در این زمینه وارد شوند و اگر همه مردم به فریضه امر به معروف و نهی از منکر اهتمام ورزند، بسیاری از معضلات و ناهنجاری های اجتماعی در جامعه مشاهده نمی شود.

وی متذکر شد: باید توجه داشت که تذکر لسانی با زبان خوش بر روی افراد تأثیر می گذارد و اگر همه مردم به این موضوع توجه کنند، شاهد وضعیت بهتری خواهیم بود.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار