مشکلات حوزه نان درورامین رصدمی شود/ضرورت رعایت بهداشت نانوایی ها

حسن میرزایی در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به این نکته که مشکلات حوزه آرد و نان ورامین رصد می شود، اظهار داشت: کارگروه تخصصی آرد و نان در ورامین به صورت ویژه مشکلات این حوزه را رصد می کند.

رییس اداره صنعت، معدن و تجارت ورامین افزود: تلاش های لازم از سوی دستگاه های مسئول برای ارتقای وضعیت نان و حل مشکلات نانوایی ها انجام می شود.

وی ادامه داد: خوشبختانه با همکاری نهادهای مختلف، مشکلات حوزه آرد و نان در ورامین به صورت منظم مورد بررسی قرار می گیرد و تصمیمات و تمهیدات لازم برای حل معضلات گرفته می شود.

میرزایی رعایت بهداشت فردی و محیطی در نانوایی ها را بسیار مهم دانست و بیان داشت: رعایت بهداشت فردی و محیطی در سطح نانوایی های فعال شهرستان ورامین و میان نانوایان یک ضرورت انکار ناپذیر است و بازرسان به صورت ویژه این موضوع را مورد بررسی و نظارت قرار می دهند.

رییس صنعت، معدن و تجارت ورامین تأکید کرد:بدون تردید با تخلفات مشهود در حوزه آرد و نان برخورد لازم می شود، چرا که آرد ونان جایگاه ویژه ای در سبد غذایی مردم دارد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار